Юридична компанія «ПІК»

Викуп іпотечного кредиту у колекторів

Выкуп ипотечного кредита у коллекторов

Пошуковий запит «виселення з квартири за борги Україна» все частіше з’являється в українському сегменті мережі інтернет. Причина в тому, що банки, що видавали іпотечні кредити проблемним позичальникам, активно розпродають права вимоги за такими кредитами. Борги купують колекторські агентства, які діють жорстко і грубо. До цього можна додати величезну кількість реалізованих прав вимоги ліквідованих банків, вони теж дісталися колекторам.

Завдання колекторів в короткі терміни отримати борг. У проблемних позичальників створюється відчуття, що ніякого іншого виходу з ситуації, що склалася, немає і їм належить виселення з квартири за борги по кредиту. Не опускайте руки, з будь-якої ситуації є, як мінімум, два виходи. З’ясуємо, як викупити свій іпотечний кредит у колекторів зі знижкою.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПОСТУПКА БОРГУ ПО ІПОТЕЦІ

Як колектори купують борги, і як вони діють потім

Колекторські агентства набувають борги зі знижкою від їх номінального значення. Залежно від самого кредиту, позичальника, методу покупки боргу знижка може становити від 20 до 80% від номінального боргу. Саме різниця між ціною покупки прав вимоги за кредитом і реально отриманими з позичальника сумами стає прибутком колекторів.

Отримання боргу колекторами можна розділити на 3 етапи:

 1. Етап психологічного пресингу. На цьому етапі колектори різними способами залякують позичальника, розраховуючи на те, що він знайде кошти і повністю покриє борг.
 2. Етап стягнення боргу в законному порядку. На справжній кримінал колектори зазвичай не йдуть, і якщо психологічний тиск не набув ефекту, звертаються до суду. Отримавши позитивне для себе судове рішення, колектори, через виконавчу службу, арештовують майно боржника, конфіскують його і розпродають на торгах.
 3. Ухвалення іпотечного майна боржника на баланс по іпотечної застереження, як варіант стягнення, все частіше використовується колекторами.

Для позичальника, що зазнає фінансових труднощів, потрібно усвідомити два моменти:

 1. Колектори купують борг зі знижкою, а отже можуть отримати прибуток, навіть не отримавши повної суми боргу. Відповідно, вони мають можливість зробити знижку і позичальнику.
 2. Отримання боргу в судовому порядку займає місяці, а іноді роки. Весь цей час, витрачені на покупку прав вимоги гроші, лежать мертвим вантажем. Майна боржника може не вистачити на покриття боргу. Адвокати позичальника можуть знайти можливість виграти процес. Суд це завжди невизначеність. Гроші цього не люблять, і колектори хочуть отримати прибуток, як можна швидше.

Правильна відповідь на питання про те, що робити якщо колектори викупили борг, звучить так – вступити з ними в переговори, і постаратися погасити свій борг із знижкою. Всі підстави вимагати знижку у позичальника є. Але колектори не люблять поступатися боржнику. Крім того, щоб вести переговори, позичальник теоретично повинен повідомити колекторам, що певна сума грошей у нього є. Великий ризик, що колектори спробують отримати цю суму, а потім стягнути і залишок боргу.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ВИКУП ІПОТЕЧНОГО КРЕДИТУ

Як викупити свій борг у колекторів

Щоб зберегти квартиру, погасити борг і заощадити на цьому, позичальникові потрібна кваліфікована юридична допомога. Зверніться в юридичну компанію “ПІК”. Профіль її діяльності – захист прав боржників. Юристи компанії мають контакти з колекторськими агентствами і здатні провести з ними результативні переговори про погашення кредиту зі знижкою.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн