Юридична компанія «ПІК»

Борг по іпотеці

Щоб придбати власне житло, пересічному українцеві потрібно збирати і в усьому собі відмовляти не менше 10 років. Багатьом, весь цей час, доводиться оплачувати оренду чужих квартир. Варіант іпотечного кредитування здається виходом із ситуації. Позичальник купує житло і замість оплати орендної плати, платить банку. Однак зі своєчасними платежами справляються не всі. З’ясуємо, чи можливо списання боргів по іпотеці.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ЗБЕРЕГТИ ІПОТЕЧНУ КВАРТИРУ ПІСЛЯ СУДУ

Що таке іпотечне кредитування і його особливості

Іпотека – кредит під заставу житлової нерухомості, в тому числі і наявних квартир і будинків. В останньому випадку кредит видається непов’язаним, тобто його одержувач може витрачати гроші на власний розсуд. Але більшість українців розуміє під іпотекою цільовий кредит на покупку житла, під заставу купується на ці гроші нерухомість.

Кредитні договори цього типу обов’язково містять іпотечне застереження, що дозволяє банку переоформити житло в свою власність, при невиконанні взятих на себе зобов’язань. Кредитори, які займаються таким бізнесом, можуть наймати висококваліфікованих юристів. Визнання договору іпотеки недійсним настільки рідкісний випадок, що можна вважати ймовірність такого судового рішення зникаюче малою.

Порушення умов іпотечного договору

Формально, порушення умов договору позичальником можна зафіксувати на наступний день після крайнього терміну чергового платежу. Якщо гроші не внесені або внесені не в повному обсязі, невиконання взятих на себе зобов’язань в наявності. Банк може переписувати квартиру на себе вже через 30 днів. Іноді, але не завжди, кредитори так і роблять.

Справа в тому, що нерухомість для банку – непрофільний актив. Банк працює з грошима, а торгівля квартирами зазвичай поза сферою його інтересів. Виняток може бути зроблено для позичальників, що справно вносять платежі довгі роки. В цьому випадку, залишок боргу набагато менше повної вартості квартири. Банку вигідно вилучити нерухомість і продати її з великим прибутком. Таким боржникам доводиться вирішувати, як закрити іпотеку, зберігши майже оплачене житло.

З тими, хто взяв кредит для покупки нерухомості порівняно недавно, кредитори не настільки агресивні. Отримати на баланс чергову квартиру в період, коли продажі житла падають, банк не хоче. При переговорах позичальника з кредитором, можуть бути запропоновані й узгоджені інші варіанти погашення іпотеки. Наприклад пролонгація договору кредитування. У цьому випадку термін платежів збільшується, щомісячний платіж зменшується до прийнятного для позичальника рівня.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ВАЛЮТНА ІПОТЕКА ЮРИСТ

Чи можуть списати борг по іпотеці

Не варто тільки думати, що борг по іпотеці можуть списати, увійшовши в складне становище боржника. Рано чи пізно, у неплатника квартиру вилучають, і можливо не по іпотечному застереженню. Використання цього пункту договору повністю погашає борг позичальника. При стягненні кредиту в звичайному порядку, можна звернути стягнення і на інше майно боржника. Якщо вартість квартири впала, банк саме так і вчинить.

Що робити неплатникам за іпотечними договорами

Якщо ви не можете розрахуватися з кредитором, потрібно постаратися зберегти житло і знайти спосіб погашення боргу. Допомогти в цьому можуть юридичні компанії, що займаються захистом прав позичальників.

Кожна кредитна ситуація унікальна. Універсальних рецептів вирішення проблем не існує. Зверніться до юристів компанії ПІК. Вони 10 років захищають інтереси боржників і мають великий досвід у захисті їх прав. Після вивчення ситуації, вам запропонують можливі способи погашення боргу.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн