Юридична компанія «ПІК»

Як викупити іпотечний кредит?

Kak vykupit ipotechnyy kredit

 

Незважаючи на те, що ставка по іпотечних кредитах, як правило нижче, ніж за споживчими, таке зобов’язання теж може перетворитися у невигідну і не підйомну ношу для людини.

Для боржника, у якого через регулярні прострочення і нараховані штрафи повернення кредиту стає важким тягарем,виходом стане викуп іпотеки або викуп застави у банку. Таким чином можна знизити його вартість до 50% і не втратити заставне майно – квартиру або будинок.

Особливості покупки боргу

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Оформити викуп іпотеки на третю особу боржник може. Для цього потрібна фінансова організація – посередник. Але до вибору такого посередника необхідно підходити дуже уважно”.

Важливо! Представляти інтереси боржника перед банком може профільний юрист по проблемних кредитах. Він допоможе розробити оптимальну стратегію щодо зниження вартості покупки.

 1. Так як банки також не зацікавлені в проблемних кредитах, як і боржники, домовитися про зниження вартості не складе труднощів.
 2. Права на вимогу боргу переходять до посередника – фірму, що представляє інтереси боржника.
 3. Потім відбувається поступка права вимоги за іпотекою на користь довіреної особи клієнта, як правило, його близького родича або друга.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Що робити далі ви можете вирішити між собою: заморозити (формально борг залишається, але сплачувати його не потрібно) або закрити (оформити погашення, але не сплачувати)”.

У другому випадку людина, яка стала власником вашого кредиту, повинна буде сплатити податок на прибуток, а боржник податок з прощенної суми.

Як викупити іпотечний кредит правильно?

Головне, не затягувати з рішенням про викуп застави у банку. Інакше це зроблять факторингові компанії, які спеціалізуються на масових покупках кредитів – викуп іпотечного кредиту у колекторів може виявитися складніше, дорожче або взагалі неможливим.

Як викупити іпотечний кредит, правильно оформити документи, вам підкажуть в компанії ПІК.

 

Викуп іпотечного кредиту боржником. 

Викуп іпотеки! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн