Юридична компанія «ПІК»

БОРГ ПО КРЕДИТНІЙ КАРТІ

Українці часто скаржаться на те, що їм нарахували великий борг по картці, виданої одним з банків нашої країни. Насправді їм нарахували рівно стільки, скільки написано в договорі кредитування, який був підписаний при отриманні картки. Але ці договори мало хто читав. Особливо відзначився масовим розповсюдженням кредитних карток Приватбанк і Альфабанк. З’ясуємо, що робити якщо великий борг по кредитній карті і куди звернутися за допомогою.

ЧИТАТИ ЩЕ: НЕ ПЛАЧУ ПО КРЕДИТІЙ КАРТІ

Кредитні карти — пастка для позичальника

Всі стовпи в країні покриті оголошеннями різних мікрофінансових організацій (МФО), пропонуючих швидко, без зволікань позичити достатньо велику суму грошей. Від позичальника вимагають тільки паспорт і код. Люди знають, що процентні ставки в МФО високі, а процес стягнення боргу відбувається жорстко. Звернутися до МФО зважиться далеко не кожен. Коли ж ви заходите в шикарний офіс великого банку, обстановка заворожує так, що клієнтові здається, що все буде нормально. Тим не менш, карткові кредити мало відрізняються від кредитів МФО.

І ті, і ті позики видаються на короткий термін, відсотки по них надзвичайно високі, штрафи та пені за прострочення платежів великі. Якщо ви взяли перший невеликий кредит з картки і були вражені невигідністю цієї позики, краще зупинитись — списати борг по кредитній карті, повністю сплативши його, і більше не брати в борг цим способом.

На жаль, під впливом обставин, частина клієнтів позичає знову і знову. Виплати прострочують, борг розростається до небес. Позичальник перебуває в стані цейтноту, йому постійно телефонують працівники банків або колектори, погрожуючи. Попереду неплатника очікує суд, який він без допомоги адвокатів обов’язково програє. Далі майно заарештує виконавча служба. Якщо не знайти грошей, майно конфіскують і розпродадуть. Залежно від суми боргу та обсягу майна, є ймовірність залишитися без усього і ще й з боргом.

Сидіти і чекати, коли проблема вирішиться сама, не варто, таке очікування нічого не принесе. Негайно зверніться за кваліфікованою допомогою.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗАКРИТИ БОРГ ПО КРЕДИТНІЙ КАРТІ

Хто допоможе боржнику

Частина юридичних компаній зосередила свою діяльність на захист прав позичальників. Такі компанії називають — антиколекторами, саме тому, що вони захищають боржників від балансу на межі законності діяльності колекторів.

Можна чітко відповісти на питання про те, як списати борг по кредитній карті. Варіантів не так багато:

 • Провести переговори і погасити борг в добровільному порядку, можливо вдасться домогтися списання;
 • Залучити факотрінговую компанію і купити право вимоги по картковому кредиту (у банку або колекторів);
 • Оскаржити нараховані відсотки, пеню та штрафи в судовому порядку.

Вартість послуг юристів буде залежати від обставин справи. Однак в будь-якому випадку, юридична допомога дешевше розорення. Перша телефонна консультація безкоштовна, зателефонуйте і запитайте. Ви нічого не втрачаєте, а шанси виграти є.

В залежності від кредиту, можуть бути застосовані методи правової допомоги, що дозволяють істотно скоротити суму боргу, а іноді і списати її повністю. Щоб відповісти, які методи можливі у вашому випадку, юрист повинен вивчити документи, що відносяться до справи. У будь-якому випадку, вам запропонують варіанти для виходу з проблемної ситуації.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн