Закриття виконавчого провадження в Україні
🆘🆘🆘 Банки та інші кредитні організації втомилися чекати, коли проблемні боржники вирішать проблеми і повернуть позичені кошти. Кредитори звертаються до суду і отримують рішення про примусове стягнення боргу. З моменту, коли таке рішення винесено, майно боржника знаходиться під загрозою. Таких рішень виноситься тисячі, а пошуковичи інтернету тисячами обробляють запит: «як закрити виконавче провадження Україна». З’ясуємо, що робити боржнику, на стадії виконавчого провадження.
📑 ЧИТАТИ ЩЕ:
ЯК ЗАКРИТИ ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ
⚠️ Загальні правила дій неплатоспроможних позичальників
Виконавче провадження – остання стадія стягнення боргу. Втручання юристів на ранньому етапі дозволить, якщо і не позбутися боргу, то максимально ускладнити процес стягнення. Іноді відтягнути виконання рішення вдається на рік і більше. За цей час слід знайти кошти на погашення кредиту або добитися від кредитора поступок і погасити борг в пільговому режимі.
📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:
ЯК ЗАКРИТИ ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ
⚠️ Як працює виконавче провадження в Україні
Кредитор звертається до приватної чи державної виконавчої служби. Виконавець, протягом 3-х днів, відкриває виконавче провадження. Як тільки провадження відкрито, неспроможний позичальник вноситься до єдиного реєстру боржників України – продати майно, право власності на яке вимагає державної реєстрації, стає неможливо. Також на майно накладають і арешт за виконавчим провадженням, а на практиці арешт на все майно боржника.
Далі відбувається задоволення претензій боржника. Згідно із законом, якщо мова не йде про заставне майно, воно проводиться в такому порядку:
- за рахунок грошових коштів;
- за рахунок рухомого майна;
- за рахунок нерухомості.
Коли доходить до майна, його конфіскують і продають на торгах. Виручити на торгах ринкову ціну неможливо. В результаті, боржник втрачає матеріальні цінності на суму, що перевищує борг. Іноді позичальник позбавляється всього і залишається належним.
⚠️ Чим можуть допомогти юристи
Закриття виконавчого провадження в Україні, можливо з двох причин, виконання вимог або оспорювання вимог позивача. Провадження, якщо не чинити перешкод, просувається швидко. За пару місяців можна втратити все. Юристи мають можливість допомогти боржнику. Зокрема вони можуть зняти арешт за виконавчим провадженням з майна або його частини. Продаж частини майна за ринковою ціною іноді дозволяє погасити борг, зберігши частину власності.
Крім того, законодавство України залишає безліч відомих юристам лазівок, що дозволяють як зупинити виконавче провадження, іноді на роки, так і закрити виконавче провадження. Подаються різні скарги і позови, що не дозволяють вилучати власність боржника. Весь час юридичних зволікань боржник може користуватися своїм майном. Крім того, кредитори, зустрівши опір, куди охочіше йдуть на компроміси. З’являється можливість погасити борг повністю, виплативши тільки його частину.
📲🎓✍ Як зупинити виконавче провадження? Закриття виконавчого провадження в Україні. Юридична компанія “ПІК”. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста..
🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ
📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС
📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ
📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ
📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ
📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО
✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.
✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:
- Списанню боргу за кредитом
- Захист від колекторів і фінансових компаній
- Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
- Виконавчим і судовим провадженням
Та інших питань
➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01