img Викуп боргу - консультація з юридичних питань | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Закрити кредит і заощадити: викуп боргу

У деяких боржників проблемний кредит тягнеться роками. Спочатку все йде добре – платежі вдається вносити вчасно і рішення взяти позику здається розумним і вигідним. Але потім хтось із сім’ї втрачає роботу або, що ще гірше, здоров’я, і тягнути щомісячні погашення стає неможливим. При цьому підсумкова сума зростає на очах і кредит перестає бути таким вигідним.

Щоб позбутися від важкого зобов’язання, не обов’язково мати повну суму для погашення позики. Можна оформити викуп кредита в банку і значно знизити підсумкову суму. Для цього існує два способи, в залежності від того чи працює ваш кредитор досі або збанкрутував.

Переоформлення кредиту в комерційному банку

Банку не вигідно тримати на балансі кредит, який навряд чи повернуть. Тому існують механізми викупу кредиту на третю особу. Для цього зверніться у компанію, яка спеціалізується на проблемних кредитах. Там допоможуть переоформити борг так, щоб потрібно було повертати не банку, а близькому члену сім’ї і знизивши вартість до 50%, скасувавши нараховані штрафи і пеню. Використовувати цей механізм, навіть якщо вже відкрито виконавче провадження.

Викуп боргу у банку в ліквідації

Якщо ваш кредитор збанкрутував, то борги доведеться повертати все одно. Але є і позитивний момент: якщо вчасно і грамотно зреагувати, досить буде оплатити від 20% від тіла кредиту (сума без відсотків, штрафів і пені).

Викуп кредита у банка-банкрута відбувається в системі ПРОЗОРРО по моделі голландського аукціону. Від класичного він відрізняється тим, що зі старту оголошується найвища вартість боргу, але протягом дня падає до 20%.

Незалежно від того, чи діє ще ваш банк, або ліквідований, успішно знизити розмір заборгованості вам допоможе грамотний юрист-антиколлектор. Замовте консультацію і дізнайтеся подробиці!

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img