img Заборгованість банку по кредиту - юридична компанія | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Заборгованість по кредиту

Клієнти діючих банків і на стадії ліквідації все частіше задаються питанням: як закрити прострочену позику? Неплатнику слід знати, що заборгованість по кредиту списати яким би то не було чином практично неможливо. Суди дають тільки тимчасову відстрочку і списання неустойок. Однак тіло кредиту + відсотки – сума, яку боржник все-таки зобов’язаний буде заплатити.

ЧИТАТИ ЩЕ: Кредит в Альфа-Банку

Чим загрожує прострочення виплат по кредиту

Якщо повністю відсторонитися від проблеми, нічого не робити, можна втратити як заставне майно, так фінанси, оскільки:

 • Суди приймають в більшості випадків сторону кредитора і виносять рішення про стягнення через виконавчі органи боргу.
 • В Україні працює державна виконавча служба і приватні виконавці.
 • Інформація про неплатника вноситься до Єдиного відкритий реєстр боржників, тому отримати позику в фінансовій установі, маючи заборгованість по кредиту, вже не представляється можливим.
 • Є ймовірність стати невиїзним через кредит. Якщо в судовому порядку буде винесено таке рішення, дані про боржника вносять в базу Держприкордонслужби. Перетнути кордон можливо буде тільки після погашення суми, яку визначив суд.

Всі ці неприємності очікують і неспроможних позичальників банків, що ліквідуються.

ЧИТАТИ ЩЕ: Банк забирає нерухомість за несплату кредиту

Що робити якщо у вас є заборгованість по кредиту

У разі, якщо банк знаходиться в стадії ліквідації, доцільно викупити за допомогою юридичної компанії свій займ. Лякає велика заборгованість по кредиту? Що робити, якщо грошей немає, а право вимоги вже виставили на торги? У даній ситуації допоможе фахівець, який попередньо проведе аналіз і прорахує ймовірну вартість викупу лота на аукціоні.

Читати ще: Викуп кредитів на голландському аукціоні

На електронних торгах неробочий кредит виставляється без нарахованих за роки прострочення штрафів і пені – тільки тіло + відсотки. Торги проводяться за голландською моделі, де ціна лота кожні 5 хвилин знижується на 1%. Таким чином, багато боржників позбавляються свого кредиту з істотним дисконтом.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img