img Допомога з проблемним кредитом в Україні✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Юридична компанія «ПІК»: вирішення спорів з кредитором

Іноді в силу різних обставин позичальник не може продовжувати виплати по кредиту. Навіть якщо він здійснює платежі, але робить це із запізненням, банк все одно принесе випадок до проблемних. У таких ситуаціях у кредитора є план заходів щодо повернення грошей. І якщо почнеться все з нав’язливих телефонних нагадувань від менеджерів банку, то закінчиться може судом, передачею боргу колекторам і навіть повним відчуженням майна боржника. Юридична компанія «ПІК» має глибоку експертизу у вирішенні подібних суперечок і позбавляє від проблемних кредитів сотні клієнтів.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗАХИСТ ВІД КОЛЕКТОРІВ

Допомога з проблемним кредитом

Боржники не завжди добре знайомі зі своїми правами, а коли над головою нависає дамоклів меч неоплаченого кредиту, можуть приймати необдумані рішення, які призводять до ще більших фінансових проблем. Тому в суперечках з кредитором не зайвим буде звернутися за допомогою до фахівців. Досвідчені юристи не тільки допоможуть позбутися від будь-яких фінансових зобов’язань перед банком, колекторами та виконавчою службою, але і значно зменшити суму боргу. Залучаючи професіоналів, позичальник зміцнює свої позиції і підвищує шанси успішного результату. Звичайно ж, повністю уникнути сплати боргу не вийде, але зробити це на своїх умовах куди приємніше.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Закрити кредит з дисконтом

Юрист наперед розуміє кроки кредитора і володіє законними інструментами тиску на банк. Він може врятувати заставне майно від відчуження, домогтися вигідних умов погашення та заощадити позичальнику до 60% від суми боргу. Відповідна стратегія визначається індивідуально, виходячи з умов кредитного договору та етапів спору. Якщо банк вже домігся судового рішення, і справа дійшла до виконавчої служби, застава буде виставлена на аукціон «СЕТАМ». Навіть на цьому етапі можна допомогти боржнику, зупинивши торги або викупивши заставу на третю особу.

Рішення проблем з кредитом

Маючи труднощі з погашенням кредиту, не варто ігнорувати проблему. Закриваючи очі на борги перед банком, позичальник ризикує позбудеться не тільки застави, а іноді і іншої власності. Кредитор може створити боржникові і додаткові проблеми. Наприклад, арешт майна або заборона на виїзд за кордон. Щоб не доводити справу до крайності, краще якомога раніше звернутися за допомогою до професіоналів. Юридична компанія «ПІК» допомогла закрити проблемних кредитів на загальну суму понад чверть мільярда гривень.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img