img КОЛЕКТОРИ НЕ ДАЮТЬ СПОКОЮ✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Юридична компанія «ПІК» (Київ)

Коли виникають суперечки з кредитором і коли колектори не дають спокою, багатьом просто не вистачає обізнаності в законодавстві, щоб подивитися на ситуацію повноцінно. Профільні юристи-антиколектори допоможуть розібратися.

ЧИТАТИ ЩЕ: ДОПОМОГА З ПРОБЛЕМНИМ КРЕДИТОМ В УКРАЇНІ

Хто такі антиколектори

Антиколектори – фахівці, які захищають інтереси позичальника в суперечках з кредиторами і колекторами. Це можуть бути різні послуги, включаючи фізичний захист клієнта, але як правило, мова йде про юридичний супровід. Від ведення переговорів з банком на стадії виникнення суперечок або заборгованості, до представлення інтересів клієнта в суді і на стадії виконавчого провадження. Їх мета – знайти оптимальний для боржника шлях виходу із ситуації і закриття кредиту на найбільш вигідних для нього умовах. Будучи експертами в банківському праві і знаючи механізми стягнення боргів, антиколектори домагаються в своїй роботі вражаючих результатів. Реструктуризація боргу, перегляд відсоткової ставки, списання штрафів та неправомірно нарахованих відсотків і навіть розірвання кредитного договору, або визнання його недійсним.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

ПІК – одна з кращих антиколекторських компаній Києва

Юридична компанія «ПІК» (Київ) – команда, яка довела свою експертність у банківському праві. Кваліфіковані адвокати-антиколектори захистять інтереси позичальника і змусять кредитора вести переговори з повагою і чесно. Представляючи інтереси клієнтів, ми закрили позики на суму більше 260 млн грн, значно знизивши суми погашення. «ПІК» надає консультації та супровід на всіх етапах кредитних суперечок: від першої прострочення і неправомірно нарахованої пені до судового та виконавчого виробництв.

Ми працюємо:

 • З заставними і беззаставними кредитами;
 • З автокредитами;
 • З іпотечними позиками;
 • З комерційними і державними банками;
 • З банками, які знаходяться в ліквідації;
 • З колекторами і факторинговими компаніями;
 • З позиками в мікрофінансових і мікрокредитних організаціях;
 • З іншими видами боргових суперечок.

Юридична компанія «ПІК» (Київ) допоможе отримати найвигідніші для позичальника умови, зберегти заставу та інше майно, списати штрафи і пеню і знизити суму боргу. Наша мета – допомогти клієнту вибратися з боргової ями, тому ми просимо гонорар тільки після отримання результату.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img