Юридична компанія «ПІК»

Виселення із заставної квартири

Іпотечні кредити видають на кілька років і суми позик за ними обчислюються десятками і сотнями тисяч гривень. За цей термін можуть статися різні непередбачені зміни: зниження доходів, втрата роботи, захворювання, які не дозволять позичальникові своєчасно платити. Невже всі платежі виявляються марними і позичальника викинуть з житла? Дізнаємося, як відбувається процес виселення з квартири за борги , і що робити неспроможному позичальнику.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯКЩО БАНК ЗАБИРАЄ КВАРТИРУ ЗА БОРГИ ПО ІПОТЕЦІ

Як банки забирають квартири боржників

Банки — це комерційні підприємства, орієнтовані на отримання прибутку і ліберальничати з проблемними боржниками вони не збираються. Банки продають квартири боржників двома способами:

 • По іпотечному застереженню.
 • За рішенням суду.

Іпотечне застереження включається майже в кожен договір кредитування під заставу нерухомості, і дозволяє банку переоформити заставну квартиру у свою власність, без судового рішення, якщо позичальник порушить умови платежів. Перереєструвавши житло на себе цим способом, банк втрачає право вимагати від позичальника будь-яких грошових коштів за цим договором кредитування. Тому користуються банки відповідним застереженням не завжди.

Вигідно, проводити виселення мешканців з-за боргів і продавати їх квартиру, використавши іпотечне застереження, тоді, коли кредит майже виплачений і вартість житла значно перевищує суму боргу. Якщо борг великий, банки подають в суд. Тоді вони здобувають можливість не тільки забрати квартиру, по і поширити стягнення на інше майно боржника. Квартиру вони, звичайно заберуть, але й інша власність боржника потрапить під удар.

Є певні обмеження не дозволяють виселяти позичальника на вулицю в зимовий час і виписувати з квартири неповнолітніх. Але банки терплячі — вони почекають весни або повноліття. Виникає питання про те, що робити коли банк забирає квартиру за борги. Правильна відповідь на нього при перших ознаках того, що платити ви не зможете і квартира потрапляє під удар, звернутися за допомогою до юристів, які займаються антиколекторної діяльністю.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ВИСЕЛЕННЯ БОРЖНИКІВ ЗА ІПОТЕЧНИМИ КРЕДИТАМИ

Чим допоможуть антиколектори

Антиколектори — це юридичні компанії, зосереджені на захисті прав боржників. Досвід у солідних компаній в цьому питанні великий і кількість клієнтів, врятованих від виселення, обчислюється сотнями. Треба тільки розуміти, що методів захисту інтересів клієнтів антиколектора може бути кілька:

 • Оскарження кредитного договору та визнання його юридично нікчемним. Для цього текст договору повинен містити порушення законодавства. Таке трапляється часто, але знайти такі помилки під силу тільки юристу.
 • Вилучення квартири за борг можна оскаржити в суді. За допомогою різних юридичних прийомів, прийняття судом рішення можна відтягнути на тривалий термін, іноді на роки. Весь цей час позичальник може жити в квартирі і займатися пошуком грошей для розрахунку з банком.
 • Є варіант викупу боргу та погашення його зі знижкою, гроші доведеться заплатити , але сума може бути значно менше.
 • Методів захисту прав позичальника багато. Зверніться до антиколекторів і вони підкажуть, які з них принесуть результат у вашому випадку.


Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн