Якщо банк забирає квартиру за борги по іпотеці✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

Вилучення квартири за борги

Банк забирає квартиру за борги? Шукаєте можливі і законні засоби позбутися гнітючого ярма – кредитного договору?

Ми працюємо з проблемними іпотечними позиками і знаємо, як захистити клієнта!

ЧИТАТИ ЩЕ: ЧИ МОЖУТЬ ЗАБРАТИ КВАРТИРУ ЗА БОРГИ

▶️ Чим ми можемо допомогти позичальнику

Ми знаємо відповіді на найважливіші для боржників питання:

◼️ Як виграти суд з банком по проблемному кредиту, за який нічим платити?

◼️ Що робити і з яких дій починати позичальникові і поручителю “мертвого” кредиту?

◼️ Як і яким чином кредитний договір визнається недійсним?

◼️ Як скасувати виконавчий напис нотаріуса?

◼️ Висока процентна ставка: чи можна її зменшити?

◼️ Як захистити поручителя, його майно?

◼️ Чи існують способи зупинити виконавчу службу?

◼️ Як зберегти заставну нерухомість?

◼️ Як змінити договір і зробити реструктуризацію кредиту?

◼️ Чи є можливість списати штрафи і пені з проблемного кредиту?

Ми готові надати свої знання і досвід, для вирішення ваших проблем.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

▶️ Приклади способів вирішення кредитних проблем

Розглянемо приклад: у вас є кредит, який через ті чи інші обставини ви сьогодні не обслуговуєте. Штрафи накопичуються, а загальна сума боргу стала вже катастрофічно “непідйомною”. У подібній ситуації боржник приймає єдине, на його погляд, правильне рішення – не платити банку нічого. Звичайно фінансова установа приймає ряд заходів, щоб змусити позичальника закрити борг або вилучити заставне майно. А чи є у некредитоспроможного клієнта можливість законним шляхом не платити кредит банку, анулювати штрафи, пені або визнати кредитний договір недійсним?

Варіантів виходу зі сформованого, як може здатися, цунг-цванга кілька. Розглянемо всі можливі варіації з проекцією на майбутнє.

Зрозуміти і пробачити…

Просто взяти і забути про існування кредиту і банку – не платити кредит. Метод найбанальніший, сенс якого полягає в постійному переховуванні від колекторів і надії на закінчення строку позовної давності.

Щоб не зустрітися зі службою з вибивання боргів, позичальникові доведеться звільнитися з роботи, не з’являтися вдома та інше. До того ж потрібно пам’ятати, що колектори свою бурхливу діяльність перекинуть на рідних, поручителя і його майно, знайомих, сусідів. Картина – не дуже райдужна. І завжди треба пам’ятати – кредити нікуди не діваються і не пропадають. Вони – активи банку. Тому за заставне майно, яке можна вилучити і монетизувати, будь-яка фінансова установа буде вести боротьбу.

Якщо для вас цей спосіб – єдиний, і до інших планів зі зміни кредитної історії ви не готові, тоді далі і читати не варто. Кому цікаво – продовжуємо.

Сумна реалія боржника – колектори, що приходять, дзвонять і лякають розправою. Агресивна поведінка співробітників таких організацій відома багатьом. Але кожен позичальник зобов’язаний усвідомити, що більшість дій колекторів незаконні. І кожен неплатник має право і зобов’язаний захищатися від неправомірних виробництв!

Договір з банком.

З появою перших фінансових негараздів боржнику можна звернутися особисто безпосередньо в банк і спробувати досягти нових домовленостей з банком. Сьогодні ця схема працює, оскільки у багатьох банків, що працюють в країні, “мертві” кредити складають більше 50% від усіх кредитів. Тому банки йдуть на поступки позичальникам, тим більше, що клієнт не ховається і не відмовляється платити.

Якщо борг величезний, час шукати антіколекторів. Це компанії, які спеціалізуються на подібних справах, тримають штат юристів і готові не тільки дати пораду чи консультацію, але й надати реальну допомогу.

Юридична фірма може виступити посередником в переговорах між банком і боржником. Вона веде всі переговори, результатом яких може стати новий договір з боргом, зменшеним у кілька разів. Попереду вже не світять “сумною” блискавицею судові тяжби, але в даній ситуації платити доведеться. Без штрафів, без пені і з невеликим дисконтом на тіло + відсотки, але погасити суму боржник зобов’язаний.

Справа вже в суді. Що робити?

Найпоширеніший варіант перебігу подій з непрацюючим кредитом: справа потрапила до суду, загрожує виселення із заставної квартири. Хто виступив ініціатором позову, вже не грає ролі. Головне: позичальникові необхідна ретельна підготовка до розглядів.

Ви за фахом юрист? Ні? Тоді шукайте досвідченого саме у кредитних справах юриста.

За позовом можна домогтися наступного: величезні пені, штрафи, інші плати визнають недійсними. А ось суму основного боргу (тіло кредиту + відсотки) платити все-таки доведеться.

У разі програного суду і порушення виконавчого провадження боржника чекає нова сторінка в житті. Поки мораторій і деякі умови (прописані малолітні діти) не дозволяють вилучення квартири за борги. Але заборону рано чи пізно знімуть, діти виростуть.

Тому не можна нічого не робити і просто чекати, коли ситуація стане патовою. Юридичний супровід – самий розумний варіант при наявності судових розглядів. З досвідченими фахівцями у боржника однозначно мінімізуються ризики залишитися без заставного майна.

Список документів позичальника, необхідних для ведення переговорів з банком:

◼️ Кредитний договір.

◼️ Договір застави (договір іпотеки).

◼️ Всі додаткові угоди до кредитного договору та іпотечного договору.

◼️ Всі додатки до кредитного договору з графіком погашення.

◼️ Договір фінансової поруки і (якщо є) додаткову угоду до договору поруки.

◼️ Договір реструктуризації (якщо такий є) зі змінами у строках погашення, графіку погашення, цінових умовах, валюті.

◼️ Копії всіх матеріалів судових справ та виконавчого провадження, якщо такі є у боржника . У разі відсутності, наші співробітники самі зберуть необхідні документи!

◼️ Виписки по всіх рахунках за період дії договору.

Шукати варіанти виходу з дилеми, як не платити кредит, можна дуже довго. Але слід усвідомити головне: взагалі не платити можливо тільки в першій версії. В інших – погасити борг доведеться. Але сума буде в кілька разів менше, ніж сьогодні вам нараховує банк. Не ховайтеся від дійсності – час брати ініціативу в свої руки!

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020
 • 5 star review  Спасибо огромнок Компании "ПИК" за поддержку и решение финансовых вопросов с МФО. Хочу отметить работу юриста Алены, профессионализм которой помог в решении очень не простой ситуации, которая у меня сложилась. Спасибо и удачи Вам в Вашей непростой работе. Буду рекомендовать Вашу компанию своим близким.

  thumb Анжела Мукоид
  7/23/2020

  5 star review  спасибо большое юридическая компания Пик, очень помогли справиться с проблемой особенную благодарность хотелось бы выразить юристу Виктории и всему коллективу Компании,процветания и успехов Вам,очень хорошая компания, Виктории отдельное спасибо за проделанную роботу РЕКОМЕНДУЮ обращайтесь эти люди всегда помогут и подскажут как все сделать СПАСИБО БОЛЬШОЕ

  thumb Nikolai CHUIKO
  7/20/2020

  5 star review  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  5 star review  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020
 • 5 star review  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  5 star review  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  5 star review  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  5 star review  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020
 • 5 star review  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  5 star review  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  5 star review  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img