Юридична компанія «ПІК»

ВАШ КРЕДИТ КУПИЛА АБО КРЕДИТ БУВ ПРОДАНИЙ ФАКТОРИНГОВІЙ КОМПАНІЇ

vykupit-dolg-u-faktoringovoj-kompanii

Що таке факторингова компанія і яка її роль у житті сучасної України. Якщо ви боржник, не важливо, де був у вас кредит вчора, у разі невиконання вами зобов’язань за кредитом, кредит може бути проданий колекторам. Факторингові компанії в Україні – це саме колектора, які стягують борги.

ЧИТАТИ ЩЕ: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНКОМПАНІЯ

Які причини продажу кредитів на факторингові компанії?

Розберемося, при яких умовах ваш кредит може перейти колекторам і які кредити купують факторингові компанії. Якщо ви справно платите ваш кредит, звичайно ніхто не продасть, а якщо у вас виникло прострочення? Так, ймовірність є. Але найбільш поширений продаж так званих “непрацюючих кредитів”. Тих кредитів, де кредитор і боржник не контактують, зв’язок втрачено і платежі не надходять більше 6-12 місяців. Окремо варто виділити те, що якщо ваш банк в ліквідації, кредит обов’язково буде проданий факторинговій компанії.

Найбільш активно борги банків в стадії ліквідації купують такі фінансові компанії:

◼️ ФК ФАСТЛАЙН КАПІТАЛ
◼️ ФК ЄВРОПАРТНЕР ФІНАНС
◼️ ФК УКРДЕБТ ПЛЮС
◼️ ФК КОНСАЛТ СОЛЮШЕНС
◼️ ФК ДОВІРА ТА ГАРАНТІЯ
◼️ ФК ФІНРАЙТ
◼️ ФК ДНІПРОФІНАНСГРУП
◼️ ФК СВІТ ФІНАНСІВ
◼️ ФК Росвен Інвест Україна
◼️ ФК ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙ
◼️ ФК СПЕКТРУМ ЕССЕТС
◼️ ФК ДЕВЕЛОП ФІНАНС
◼️ ФК ПРЕМІУМ ЛІГАЛ КОЛЕКШИН

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ВИКУП БОРГУ У ФАКТОРИНГОВОЇ КОМПАНІЇ

Чим відрізняється факторингова компанія від банку?

Факторингова компанія, це майже банк. Відмінностей звичайно багато, немає відділень, є офіс або офіси, компанія не приймає гроші на депозит. Але основна відмінність у методах стягнення і контролі за цим процесом. Варто зауважити, що в основному гроші у факторингу залучені від інвестора чи інвесторів, вони не такі дешеві, як гроші у банку, покладені на депозит населенням. Гроші у фактора – “дорогі”, тому повернути вкладене потрібно якомога швидше і якомога більше.

Чи можна купити свій борг у факторингової компанії?

Звичайно ж, кредитор хоче заробити, а боржник заплатити якомога менше. У більшості випадків, коли факторингова компанія купує борг за кредитом, він вже дуже великий у порівнянні з первісною сумою кредиту.При першому контакті з боржником, озвучена сума стає шоком для останнього. Взявши у банку, наприклад, 10 000 грн. через два роки сума вимоги, а це пеня, відсотки і штрафи, може зрости до 100 000 грн. Тепер з вас вимагають набагато більше, тут і відбувається новий конфлікт, адже сума боргу зросла в рази.

Що буде далі, залежить як від кредитора, так і від боржника. Кредитор, який має хороший юридичний відділ, відділ коллекшена, може своїми діями примусити боржника до оплати. Факторингові компанії не несуть репутаційні ризики, як банк, що про них говорять і пишуть, їм не важливо. Та й методи стягнення можуть бути більш жорсткі, на межі кримінальних злочинів. Кожен кредитний договір проходить глибокий аналіз і на нього вішається “цінник”.

Боржник може продовжувати ховатися від проблем, не вірити, що його кредит був проданий факторинговій компанії. Просто за звичкою не звертати уваги, а може звернутися до юриста або адвоката. Зробивши аналіз кредитного договору та інших документів, можна отримати відповідь на питання, як викупити свій борг у факторингової компанії. Заручитися підтримкою досвідченого адвоката, а краще – юридичної компанії і провести переговори з кредитором. Так можна закрити свій кредит за розумні гроші і не мати проблем в майбутньому.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі

 • Єва

  06.12.2020 в 18:48

  Добрий день,
  Я майновий поручитель у валютному кредиті. Позичальник без житла, без роботи, розлучений. Чи можна доказати банкруцтво і отримати реструктуризацію. Банк подав стягнення на предмет іпотеки. Оцінка заставного майна $100тис. Банк робе знижку 30%, пропонує заплатити $70тис. В мене як майнового поручителя це єдине житло. Що порадите ?

  Відповіcти
  • admin

   10.12.2020 в 11:32

   Добрий день, стосовно поруки за кредитом нам потрібно більше інформації. Зателефонуйте будь ласка.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн