img Права вимоги по кредиту✔️адвокат по кредитам | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Купити права вимоги по кредиту

Ситуація, коли з-за нарахованих штрафів і пені сума заборгованості по непрацюючому кредиту в чинному банку катастрофічно зросла, і оплатити її не представляється можливим, не з чуток знайома багатьом українцям. Багато позичальників губляться в такій обстановці і просто перестають платити. Цей варіант дій може тільки погіршити ситуацію. В кінцевому підсумку, боржник може втратити все майно, що належить йому і ще залишитися належним. Так діяти не можна. Необхідно шукати шляхи вирішення проблеми.

Одним з найбільш вигідних варіантів погашення заборгованості зі знижкою є викуп прав вимоги за кредитом у банку, на умовах, які влаштовують боржника. З’ясуємо, як відбувається такий викуп, і чому звичайним громадянам необхідна допомога юристів компанії ПІК.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВИКУПИТИ КРЕДИТ

Чому банки готові поступатися права вимоги зі знижкою

Наслідки економічної кризи 2014-го року відчуваються досі. До цієї кризи був бум кредитування під заставу майна, в першу чергу квартир, будинків та інших об’єктів нерухомості. Ціни на нерухомість були високі. Кредити часто оформлялися у валюті. У 2014-му році відбулося різке падіння курсу гривні до основних іноземних валют. Внаслідок цього і загальної негативної ситуації в економіці, ціни на нерухомість впали в 2 – 3 рази. Борг же, виражений в гривнях приблизно в такій же пропорції, зріс. Боржники не змогли своєчасно вносити платежі і на фінансовому ринку виникла криза неплатежів по кредитах.

В даний час, кредитний портфель комерційних банків містить у собі від 50% і більше непрацюючих позик. Пені і штрафи збільшили суми кредитів настільки, що боржникам вигідніше розлучитися з майном, ніж повертатися до своєчасного внесення платежів. Показники банків з великою проблемною заборгованістю погіршуються. Це може викликати відмову в допомозі від НБУ і навіть банкрутство. Банки змушені продавати права вимоги за кредитами колекторським або факторинговим компаніям, з метою поліпшення своїх показників і швидкого отримання коштів. Природно, колектори купують борги зі значною знижкою, саме на різницю між сплаченої за права вимоги сумою і реально отриманої з боржника сумою вони й існують. Залежно від конкретного кредиту, знижка може становити від 20 до 70% його номіналу.

Здавалося б, банки можуть погасити кредити з такою знижкою безпосередньо боржникам, але закон такі угоди забороняє. Причина в тому, що позики видають наймані працівники, і можливість видавати велику суму і погашати її за меншу, безумовно, призвела б до гігантської корупції в банківській сфері. Але не стоїмо впадати у відчай – скористатися цією схемою можна, з залученням третіх осіб. Краще звернутися за цією послугою в юридичні компанії, що спеціалізуються на захисті прав боржників.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Викуп боргу у банку і мінімізація суми виплат

Діяльність, яка на побутовому рівні називається Колекторство, з юридичної точки зору, має найменування – факторинг. На факторингову діяльність необхідно придбавати ліцензію, що досить складно і дорого. Тому, загрози колекторів, найчастіше, просто спосіб психологічного тиску на боржника. В життя вони не прикидаються і, в кінцевому підсумку, факторингові компанії стягують борг через суд і виконавчу службу. Встановлений для цього законний порядок вимагає значного часу, сил і засобів. При цьому, часто, повну суму боргу стягнути не вдається – боржник просто не має для цього майна і коштів.

Набагато вигідніше і простіше домовитися з позичальником про те, що кредит буде погашений за суму більшу, ніж він був куплений у банку, але меншу,ніж його номінал. Колектори вивчають своїх боржників і чим краще їх матеріальне становище, тим складніше домогтися такої знижки. Тобто, з реально бідним позичальником вони домовляються охоче, а з тих, що мають кошти, прагнуть видавити максимум.

Юридична компанія ПІК пропонує своїм клієнтам вихід з цієї ситуації. Компанія придбала ліцензію на факторинг та може займатися колекторською діяльністю. Однак ця можливість використовується в інтересах боржників.

Звернувшись в юридичну компанію “ПІК”, боржник на вигідних умовах позбувається кредиту

Викуп боргу за кредитом через ЮК “ПІК” проводиться за наступною схемою:

 • Позичальник звертається до наших фахівців за допомогою.
 • Юристи вивчають і аналізують кредитний договір, погоджують з кредитором вартість прав вимоги за кредитом, списують штрафи і пені.
 • Обговорюють з клієнтом вартість викупу боргу, з урахуванням оплати юридичних послуг.
 • Далі кредит викуповується у банку компанією ПІК і погашається в інтересах клієнта, на заздалегідь обговорених умовах.

Схема повністю законна і дозволяє заощадити досить значні суми.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020

  5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020
 • 5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

  5 star review  Спасибо огромнок Компании "ПИК" за поддержку и решение финансовых вопросов с МФО. Хочу отметить работу юриста Алены, профессионализм которой помог в решении очень не простой ситуации, которая у меня сложилась. Спасибо и удачи Вам в Вашей непростой работе. Буду рекомендовать Вашу компанию своим близким.

  thumb Анжела Мукоид
  7/23/2020
 • 5 star review  спасибо большое юридическая компания Пик, очень помогли справиться с проблемой особенную благодарность хотелось бы выразить юристу Виктории и всему коллективу Компании,процветания и успехов Вам,очень хорошая компания, Виктории отдельное спасибо за проделанную роботу РЕКОМЕНДУЮ обращайтесь эти люди всегда помогут и подскажут как все сделать СПАСИБО БОЛЬШОЕ

  thumb Nikolai CHUIKO
  7/20/2020

  5 star review  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  5 star review  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  5 star review  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  5 star review  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  5 star review  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  5 star review  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020
 • 5 star review  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  5 star review  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img