Юридична компанія «ПІК»

Викуп кредиту самим позичальником

Кризовий період, що породив істотні проблеми з виплатою кредитів, як не дивно, відкриває і нові, недоступні раніше, можливості. Став доступний викуп кредиту у банку.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВИКУП КРЕДИТУ З ДИСКОНТОМ

У спокійні часи кредитні організації наполягають на чіткому і безумовному виконанні кредитного договору. Нечисленних неплатників примушують до виконання взятих на себе зобов’язань через суди і виконавчу службу. У кризові ж часи, кількість неплатників стрімко збільшується, судові тяжби забирають багато часу і фінансових ресурсів. Крім того, банки, що мають значні портфелі проблемних кредитів, втрачають рейтинг і не можуть розраховувати на допомогу НБУ при необхідності.

Банки вирішують цю проблему, пропонуючи викупити кредит третім особам, фізичним або юридичним. Звісно, проблемна заборгованість продається з дуже значною знижкою, в районі 50% від суми. Виникає питання, а чи не можна купити власний кредит і заощадити на цьому. Якщо банк, що видав кредит, діючий, безпосередньо, ця схема неможлива. Причина в тому, що позичання однієї суми і списання боргу за меншу, може трактуватися, як корупція. Однак в рамках чинного законодавства можна вирішити цю проблему за посередництвом спеціалізованих юридичних фірм. У Києві такі послуги ефективно надає компанія ПІК. Вона за вашим дорученням викуповує кредит на себе і гасить його відповідно до досягнутої раніше домовленості.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ВИКУПИТИ КРЕДИТ У БАНКУ

Слід знати, що з 2018 року проблемні кредити, видані банками, що знаходяться в стадії ліквідації, продаються на, так званих, голландських аукціонах. Це аукціони зі зниженням ціни лота. Знижка на таких аукціонах може досягати 80%. Можна викупити кредит особисто. Але щоб не допустити помилки, краще звернутися за допомогою до професіоналів – юристів. Вони пояснять, як викупити кредит у банку і запропонують послуги, що гарантують досягнення поставленої мети.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн