img ВИКУП КРЕДИТУ З ДИСКОНТОМ✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Як погасити свій кредит зі знижкою

Багато хто чув про те, що існує можливість погасити власний кредит за частину суми боргу. З’ясуємо, як відбувається викуп кредиту в комерційному банку і його подальше погашення.

ЧИТАТИ ЩЕ: СПИСАННЯ БОРГІВ ЗА КРЕДИТАМИ

Права вимоги за кредитами – частина активів банківських установ. Частина банків збанкрутувала і деякі з них зараз знаходяться в стадії ліквідації. Активи таких банків продаються. Продаються і видані ними кредити. Права вимоги ліквідованих банків продають на голландських аукціонах, і знижка від номінальної суми, при покупці, може досягати 80%.

Діючі банки прагнуть позбутися від проблемних кредитів. Наявність таких кредитів вимагає резервування коштів і погіршує звітність банків. Зазвичай борги продають колекторам, і роблять це зі знижкою. Розмір знижки залежить від конкретного боргу.

Отже, можливість купити кредит зі знижкою, теоретично існує. Однак можливості позичальника обмежені. Викуп кредиту самим боржником заборонений. Неможлива покупка боргу і поручителями по кредиту. Більш того, Велика палата Верховного Суду України за результатами розгляду справи №465 / 646/11 винесла рішення, з тексту якого випливає висновок про те, що борги можуть поступатися тільки організації і тільки тій,що працює у сфері фінансів. З інших законів відомо, що ця організація ще й повинна мати ліцензію на факторинг.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Іншими словами, викуп кредиту з дисконтом можливий тільки за участю посередника – юридичної особи, яка має ліцензії на фінансову діяльність і факторинг. Якщо ця організація діє в інтересах клієнта, вона викуповує його борг, і погашає його на обумовлених умовах. Така організація спеціально створена юридичною компанією ПІК, що працює у сфері захисту інтересів боржників. Зверніться в ПІК, і вам допоможуть.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020
 • review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img