img Викуп кредиту✔️адвокат по кредитам | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Викуп боржником свого кредиту, на голландському аукціоні

Права вимоги за кредитами, наданими банками, що знаходяться в стадії ліквідації, продаються на голландських аукціонах. Це тип аукціону, при якому торги відбуваються зі зниженням ціни лота. Максимальна знижка від номінальної суми боргу на таких аукціонах становить 80%. Багато позичальників хотіли б скористатися такою можливістю і заощадити. З’ясуємо, чи дозволяє голландський аукціон купити кредит самого боржника.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВИКУП КРЕДИТУ БАНКУ УКРАЇНИ

Як розпродаються кредити банків, що ліквідуються

На зміну класичному аукціону на початку 2018 р прийшов голландський аукціон, що дозволяє знижувати ціну прямо в процесі торгів. Якщо кредити не продані на голландських аукціонах, то їх об’єднують в пули. Тобто на продаж виставляється не один кредит, а цілий їх пакет.

Розберемося, як купити кредит на аукціоні, що проходить по голландської схемою. Торги проводяться в інтернеті і проходять в 3 етапи:

 1. На голландському етапі, виставлений за повну вартість, кредит, через певні проміжки часу Уціняють на 1%. Перемагає на етапі той, хто перший погодився сплатити сталу ціну.
 2. На етапі закритих ставок, інші учасники торгів, можуть запропонувати свою ціну, вище, ніж запропонував переможець голландського етапу. Ці цінові пропозиції закриті від інших учасників.
 3. На етапі відкритих ставок пропозиції розкриваються. Переможець голландського етапу може, але не зобов’язаний перебити максимальна пропозиції і виграти.

Здавалося б, все просто – бери участь в аукціоні, вигравай і викуповуй свій кредит. Однак відповідно до Законів України, сам позичальник і поручителі по його кредиту не можуть бути учасниками голландського аукціону.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Як вийти з положення і виграти аукціон

Для викупу кредиту потрібен не пов’язаний з цим кредитом посередник, який викупить кредит для вас і погасить його на тих умовах про які ви домовилися заздалегідь. Допомогу у викупі кредиту можуть надати юридичні компанії, що захищають права боржників. У них є право на таку діяльність і фахівці, здатні купити кредит на голландському аукціоні з максимальною знижкою.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img