Юридична компанія «ПІК»

ВІДСТУПЛЕННЯ ПРАВ ВИМОГИ

Выкуп долгов физических лиц в коммерческих банках

Відступлення права вимоги або викуп боргу третьою особою, що оформляється договором цесії, кредитор може (має право), продати право вимоги щодо кредиту третій особі.

Відступлення права вимоги по кредиту передбачає наявність у покупця ліцензії на фінансову діяльність (факторинг) та валютної ліцензії, у випадках відступлення кредитів, оформлених в іноземній валюті. Фізичним особам дозволено купувати лише права вимоги банків у процедурі ліквідації (банкрутів).

Викуп боргу за кредитом

Передача права вимоги від кредитора до кредитора змінює лише стягувача, для боржника змінюється лише кредитор – юрособа. Відповідальність позичальника за зміни кредитора не змінюється – він ризикує всім своїм майном. При видачі кредитів співробітники банків замовчують, що стягнення боргу може бути звернене на все майно боржника, а не тільки на предмет застави.

Проблемні кредити комерційних банків “висять” самих банках важким вантажем. Банки змушені резервувати під ці кредити гроші та не можуть користуватися зарезервованими коштами. Великі портфелі проблемних кредитів призводять до погіршення звітності банків, це навіть може довести банк до розорення. Тому кредитні установи готові надати знижку, щоб позбавитися таких кредитів шляхом продажу права вимоги, в більшості випадків борги за кредитами поступаються колекторам.

До відома. Кредити продаються колекторським агентствам цілком законно, кредитор при цьому, повинен повідомити про відступлення права вимоги позичальника.

Викуп боргу у банку третьою особою

Викуп боргу з дисконтом, доступний не тільки колекторам, а й самому боржнику, як, запитаєте ви, якщо для цього потрібна ліцензія та інше? Така практика досить поширена, юристи за кредитами супроводжують угоду з викупу кредитного боргу за посередництва фінансової компанії та на користь боржника.

Не можна сказати, що банки продають право вимоги щодо кредиту за першої можливості. Зразок заяви на викуп боргу у банку та зразка заяви на викуп боргу не варто шукати в інтернеті, фізична особа не може викупити свій чи чужий кредит, ні у банку, ні у колекторів. Це заборонено на законодавчому рівні, навіть якщо така угода відбулася, її можна легко оскаржити.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Викупити борг допоможуть юристи компанії “ПІК”, угода оформляється “під ключ”, від узгодження суми викупу до оформлення відступлення у нотаріуса.

Викуп боргу третьою особою

Борг фізичної особи, відповідно до законодавства України, не може бути придбаний не лише позичальником, а й його поручителями. Для купівлі боргу банку потрібна ліцензія на фінансову діяльність.

Якщо ви хочете викупити борг із дисконтом, зверніться за допомогою до юристів. Юридична компанія “ПІК” займається захистом боржників. Компанія має партнерські відносини з кількома фінансовими компаніями, які мають ліцензію на фінансову діяльність, щоб мати законну можливість виступати посередником між клієнтом та банком. Кредит буде куплено партнером юридичною компанією “ПІК” та погашено на заздалегідь обумовлених умовах.

Викуп боргу по кредиту дозволяє списати більшу частину боргу та не сплачувати відсотки, пеню та штрафи.

Відступлення права вимоги.

Відступлення прав вимоги. Викуп боргу з дисконтом! Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн