img ВИКУПИТИ БОРГ У 2020 РОЦІ✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Чи існує можливість викупити борг в 2020 році

Інтерес читачів до того, як відбувається викуп боргів в Україні в 2020 році пов’язаний з тим, що багато українців не справляються з взятими на себе раніше кредитними зобов’язаннями. Люди схильні переоцінювати свої можливості і охоче купують на позикові кошти потрібні їм предмети. Якщо ж доходи знижуються, або виникають великі несподівані необхідні витрати, багато губляться і не знають, що їм робити в цій ситуації.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВИКУП БОРГУ У БАНКУ УКРАЇНИ

Варіанти викупу кредиту

Викуп боргів Україна допускає в двох основних варіантах:

 1. Безпосередньо у організації, що володіє правом вимоги по кредиту.
 2. На аукціонах, проведених ліквідаторами проблемних банків.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Ці варіант мають серйозні відмінності, і варто розповісти про них докладніше

Діючі банки прагнуть позбутися від проблемної заборгованості, так як її наявність обмежує доступ до допомоги НБУ і може призвести до руйнування. Тому, “погані” кредити часто продають колекторським або, як вони називаються правильно, факторинговим компаніям. Викуп боргу такі організації виробляють зі знижкою. Зазвичай знижка коливається між 30 і 50% суми боргу. Прибуток колектори отримують, після того, як отримають кошти позичальника. Колектори часто балансують на межі законності, але потрібно розуміти, що їх мета – прибуток, а не порушення законодавства. Тому, в межах знижки з ними можна торгуватися і закрити свій борг повністю, виплативши тільки частину коштів.

У переговорах обов’язково знадобиться допомога юристів, які практикують у сфері кредитування. Краще звернутися до них ще до продажу боргу. Викупити свій кредит у банку зі знижкою можна, так як при таких угодах виникають підозри в корупції. Але юристи, можуть в ваших інтересах викупити борг на себе, і погасити його на обумовлених заздалегідь умовах.

Кредити, надані банками, що знаходяться в стадії ліквідації, продаються на голландських аукціонах. Такі аукціони йдуть зі зниженням ціни, і максимальна знижка може досягати 80% заборгованості. Процедура проведення таких аукціонів, для людей,які не займаються подібною діяльністю професійно, досить складна. Великий шанс або упустити бажаний кредит, або придбати його набагато дорожче, ніж була можливість. Позичальник, може особисто брати участь в аукціоні і купити свій кредит. Однак, щоб його не втратити, краще теж звернутися за допомогою до юридичної компанії. Її співробітники мають необхідний для цього досвід.

 • Як не програти на аукціоні, купити право вимоги по кредиту за мінімальною ціною, отримати гарантовану перемогу на аукціоні. Що робити, якщо право вимоги на аукціоні купили не ви.
 • Викуп кредитів в комерційному банку з дисконтом, списати пеню і штрафи. Як позбутися від страху втратити своє заставне майно, ви можете дізнатися зв’язавшись з експертом юридичної компанії “ПІК”.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img