ТЕРМІН ДАВНОСТІ РІШЕННЯ СУДУ✔️Юридична Допомога
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

Термін давності виконавчого листа по кредитах

У середовищі позичальників, нездатних своєчасно погашати кредити, циркулює маса різних чуток, загальний вміст яких зводиться до того, що можна взяти в борг, не платити і за це нічого не буде. Одна з цих чуток – термін давності судового рішення по кредиту. Нібито, якщо ховатися від кредитора, нічого йому не сплачуючи, через кілька років, борг спишеться автоматично. Розберемося, чи має цей слух під собою підстави.

ЧИТАТИ ЩЕ: ТЕРМІН ДАВНОСТІ ПО КРЕДИТУ

Що говорить закон

В Україні, як і в усьому цивілізованому світі, законодавство захищає права всіх громадян, в тому числі і кредиторів. Позичені гроші повинні бути повернуті в повному обсязі у встановлений термін. Якщо це встановлено договором кредитування, борг повинен бути повернутий, разом з нарахованими на нього відсотками і штрафами. Все це передбачено в кожному кредитному договорі. За боргами кожен позичальник відповідає всім своїм майном, незалежно від того, передавалося це майно в заставу по конкретному кредиту.

Таким чином, не платити борги і очікувати, коли їх пробачать, не можна. Борг не буде списаний автоматично. Навпаки, він буде збільшуватись за рахунок нарахування відсотків і штрафів.

Про терміни давності

Термін давності – це проміжок часу, після закінчення якого правопорушник не може бути притягнутий до відповідальності. У нашому випадку мова йде про матеріальну відповідальність позичальника перед кредитором щодо погашення боргу.

Термін давності виконавчого листа в Україні не встановлено. Якщо рішення суду винесено, то воно повинно бути виконано позичальником добровільно або примусово. Пропустити термін давності може тільки кредитор, але таке трапляється вкрай рідко. Є ще й термін дії виконавчих документів. Отримавши рішення суду, кредитор повинен звернутися до виконавчої служби протягом 3-х років. Цей термін він теж пропускає рідко. Якщо після закінчення трьох років кредитору не вдається погасити виконавчий лист, його відзивають в кінці терміну і пред’являють знову. Якщо кредитор не пропустить ці терміни, лист буде дійсний десятки років.

Термін давності по виконавчому провадженню в законі не встановлено, і за загальним правилом він теж становить 3 роки. Однак в цей термін не входить час, протягом якого боржник переховувався. Відповідно, якщо боржник не ховається, за 3 роки у нього стягують борг, а якщо ховається, борг стягнуть після його виявлення. Не платити і зберегти майно не вдасться.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: КОЛИ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ТЕРМІН ДАВНОСТІ ПО КРЕДИТУ

Термін давності виконавчого збору

За роботу по стягненню боргу виконавча служба отримує оплату, звану виконавчим збором. Покладають її на боржника, і важливо розуміти, що невиплата цих коштів теж борг. Виконавчий збір терміну давності не має, і виникає відразу після закриття виконавчого провадження. Разом з постановою виконавець може накласти новий арешт на все майно боржника. Поки збір не буде погашений, арешт не буде знятий. Навіть якщо кредитор збанкрутував, банк закрився, виконавчий збір доведеться платити або оскаржити в суді. Такі рішення вже є, суд вважає, що якщо борг не був стягнутий, то і виконавчий збір платити не потрібно.

Якщо у вас виникло питання в терміни давності виконавчого листа, судового рішення або виконавчого збору, зверніться до юриста.

Який термін давності рішення суду або виконавчого провадження? Як застосувати термін давності і не платити кредит? Онлайн консультація. Знайдемо рішення вашої проблеми, з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.

⌛❓📲🎓Чи існує термін давності по кредиту? Термін давності по кредиту, початок обчислення терміну позовної давності. Юридична компанія “ПІК”. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо : ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: СУД ЗА ОНЛАЙН ПОЗИКОЮ ТА МІКРОЗАЙМОМ

📃 Читати: АРЕШТ І СПИСАННЯ БОРГУ З ЗАРПЛАТИ

📃 Читати: ЩО МОЖУТЬ ЗРОБИТИ МФО ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

⭐⭐⭐⭐⭐ Ознайомитися з цінами і послугами, Ви можете клікнувши на посилання.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  7/25/2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам.

  thumb Анастасия Рязанова
  7/16/2021

  5 star review  Огромное спасибо за вашу работу,помогли справиться с большими проблемами по 5 кредитам ,поддержали,успокоили и добились хороших условий по закрытию,которые устроили и меня и кредиторов.

  thumb CRASH PROFIT
  7/02/2021

  5 star review  Пользовался юридическими услугами юристки Виктории в ЮК ПИК. Была постоянно на связи, предоставила все услуги за которые заплатил. Остался доволен. Рекомендую.

  thumb Дмитрий Свиридов PROLove
  6/03/2021
 • 5 star review  Хочу поблагодарить специалиста ,юриста ,человека,знающего своё дело Алёну Валериевну. Помогла решить мои вопросы быстро, чётко,всегда на стороне клиента.Просто пять звёзд за профессионализм ! Успехов и процветания!

  thumb Natali Natalie
  5/19/2021

  5 star review  Искренне советую обратиться в ЮК ПИК тем, кому нужна помощь с проблемными кредитами. Мои карты разблокировали спустя месяц после обращения, только благодаря Алексею Савельеву! Перед тем, как позвонить в эту компанию, была у двух адвокатов в своём городе. Это ужас! Зря потраченное время и деньги за консультации! А здесь всё чётко, профессионально и по делу. Спасибо)

  thumb Irena króliczek_maluszek
  4/18/2021

  5 star review  Рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень хочу выразить огромную благодарность юристу Алексею Савельеву - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. Мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Елена Мовчан
  4/08/2021

  5 star review  Здесь вопрос с кредитором решился положительно быстро,четко,уверенно.Спасибо специалисту Елене и вцелом всей компании.Рекомендую!

  thumb dmitryi bodnar
  3/03/2021
 • 5 star review  Очень рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень непростой ситуацией помог справиться юрист Алексей Савельев - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. С его помощью всего лишь в течении нескольких недель были закрыты все мои проблемные вопросы. И мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Марина Любашенко
  2/27/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить ЮК.ПИК за оказанную помощь в снятии арешта с моего авто за неуплату штрафа,особенно хочу побдагодарить Дениса Станимак за профенализм и быстрое решение моей проблемы,так держать.Рекомендую в сем.

  thumb Анатолий Гурин
  1/28/2021

  5 star review  Отличный опыт работы с компанией «ПИК»! Комфортный процесс и результат, который превзошел все ожидания. Спасибо! Рекомендую!

  thumb Igor Korneichuk
  1/05/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить команду ЮК ПИК за профессионализм и юридическую помощь в закрытии иппотечного кредита. Отдельное спасибо за поддержку и Егору и Николаю! Рекомендую услуги ЮК ПИК.

  thumb Lana Lana
  11/11/2020
 • 5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

2 коментарі

 1. Альона

  22.04.2021 о 23:55

  Маю 12 мікрозаймів. Допоможіть розгребтися з боргами

  Відповісти
  • Юридическая компания ПИК

   19.05.2021 о 17:23

   Вітаємо. +38 (095) 150 0501 або +38 (097) 050 0501. Позакриваємо зі знижкою, телефонуйте.

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img