СКАСУВАТИ ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСА✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

Оскарження виконавчого напису нотаріуса на кредитному договорі

🆘🆘🆘 Деякі з нотаріусів охоче йдуть на видачу виконавчих написів з метою примусового стягнення заборгованості на користь банківських, кредитних або колекторських організацій. На підставі даного виконавчого документа звертається стягнення на зарплату, автомобіль і навіть предмет іпотеки, квартиру або будинок. Скасування виконавчого напису нотаріуса через суд – це необхідний крок для захисту майнових прав.

Щоб отримати рішення суду про скасування виконавчого напису, доведеться реалізувати певні дії за алгоритмом. Залежно від ваших обставин, такий алгоритм складе і реалізує юрист. Якщо ви дізналися про стягнення з вас кредитного боргу (наприклад, отримали постанову про відкриття виконавчого провадження або про стягнення боргу з зарплати) без зволікання записуйтеся на консультацію до досвідченого адвоката по кредитах.

📑 ЧИТАТИ ЩЕ:

НОТАРІАЛЬНА НАПИС

⚠️ Чи можна на законних підставах скасувати виконавчий напис нотаріуса

В ст.88 закону №3425-XII «Про нотаріат» від 02.09.1993 року встановлюються обмеження стосовно видачі нотаріусом цього документа: виконавчий напис вчиняється тільки в разі підтвердження безспірності заборгованості. При наявності спору між кредитором і боржником, питання вирішується за допомогою подачі позову в суд, позовного провадження, отримання відповідного рішення суду про стягнення заборгованості, а потім на його підставі – виконавчого листа.

Вирішуючи питання, як скасувати напис нотаріуса, також слід врахувати момент дотримання термінів давності – з моменту виникнення права вимоги минуло менше трьох років. Якщо норми закону щодо відсутності спору або строків пред’явлення вимог не дотримано, це вагомі підстави для боржника йти в суд.

Крім того, є рішення апеляційного суду, яким виконавчий напис нотаріуса визнаний незаконним. І стягнення відповідно теж, але частини нотаріусів, як їх називають в народі «чорних нотаріусів» дане рішення не стосується.

⚠️ Як на практиці проходить оскарження в суді виконавчого напису нотаріуса

Юристами часто використовується один з трьох аргументів:

 • Вимоги кредитора прострочені.
 • Договір кредитування не завірений нотаріально.
 • Відсотки по позиці нараховані неправильно.

Порада юридичної компанії «ПІК»

«Отримайте копію виконавчого напису. Проаналізувавши зміст документа, адвокат зможе намітити аргументи для суду».

Наприклад, якщо кредитний договір має письмову форму, не нотаріальну, то не може являти собою обґрунтування для видачі нотаріусом виконавчого документа. У подібних випадках скасування нотаріального напису може бути проведене шляхом обґрунтування порушення вимог статті 87 закону №3425-XII.

⚠️ Який орієнтовний порядок оскарження через суд виконавчого напису нотаріуса

Крок 1.

Звернутися до адвоката, який розбиреться в деталях проблеми і вкаже шлях подальших дій.

Крок 2.

Відправитися до органу виконавчої служби або до приватного виконавцю, який відкрив виконавче провадження, із заявою про ознайомлення з матеріалами та видачу копій документів (включно виконавчого напису).

Крок 3.

Подати позовну заяву про оскарження виконавчого напису нотаріуса / про визнання документа не підлягає до виконанню (до позову обов’язково додається копія виконавчого напису).

Крок 4.

Отримати відповідне рішення суду.

⚠️ Як призупинити примусове виконання нотаріального напису

Виконавче провадження стає причиною вкрай неприємних наслідків для боржника. Наприклад, арештовується майно, вилучається авто для продажу через електронні торги «СЕТАМ» або відраховуються кошти із зарплати в рахунок погашення боргу.

Порада юридичної компанії «ПІК»

«Подавайте разом з позовом заяву про його забезпеченні. На підставі заяви виноситься ухвала про призупинення виконання припису нотаріуса».

Подібна заяву суд зобов’язаний розглянути протягом двох днів з моменту реєстрації. І в цілому, судова практика з цих питань складається для позивачів сприятливо. Хоча серед можливих ускладнень – затягування термінів розгляду або навіть виникнення потреби обігу в апеляційний суд.

📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:

ЯК СКАСУВАТИ ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСА

⚠️ Які встановлені терміни для судового оскарження виконавчого напису нотаріуса

Ні в чинному Цивільному процесуальному кодексі, ні в інших законодавчих актах не встановлюються спеціальні терміни для розгляду цієї категорії справ. Відповідно, в даному випадку застосовуються загальні терміни.

Якщо ви хочете зробити оскарження виконавчого напису, пред’явити позов до судової інстанції можна протягом трьох років (стаття 257 Цивільного кодексу). Відлік починається з дня, який слідує за тим днем, коли позивач дізнався про вчинення нотаріальної дії.

Висновок:

Скасування виконавчого напису нотаріуса через суд можлива в разі швидких і продуманих дій. Як наслідок – кредитор позбавляється можливості стягнути борг позасудовим шляхом.

🎓⚖️❌ Скасувати або оскаржити виконавчий напис нотаріуса. Позов про скасування виконавчого напису. Юридична компанія “ПІК”. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  7/25/2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам.

  thumb Анастасия Рязанова
  7/16/2021

  5 star review  Огромное спасибо за вашу работу,помогли справиться с большими проблемами по 5 кредитам ,поддержали,успокоили и добились хороших условий по закрытию,которые устроили и меня и кредиторов.

  thumb CRASH PROFIT
  7/02/2021

  5 star review  Пользовался юридическими услугами юристки Виктории в ЮК ПИК. Была постоянно на связи, предоставила все услуги за которые заплатил. Остался доволен. Рекомендую.

  thumb Дмитрий Свиридов PROLove
  6/03/2021
 • 5 star review  Хочу поблагодарить специалиста ,юриста ,человека,знающего своё дело Алёну Валериевну. Помогла решить мои вопросы быстро, чётко,всегда на стороне клиента.Просто пять звёзд за профессионализм ! Успехов и процветания!

  thumb Natali Natalie
  5/19/2021

  5 star review  Искренне советую обратиться в ЮК ПИК тем, кому нужна помощь с проблемными кредитами. Мои карты разблокировали спустя месяц после обращения, только благодаря Алексею Савельеву! Перед тем, как позвонить в эту компанию, была у двух адвокатов в своём городе. Это ужас! Зря потраченное время и деньги за консультации! А здесь всё чётко, профессионально и по делу. Спасибо)

  thumb Irena króliczek_maluszek
  4/18/2021

  5 star review  Рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень хочу выразить огромную благодарность юристу Алексею Савельеву - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. Мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Елена Мовчан
  4/08/2021

  5 star review  Здесь вопрос с кредитором решился положительно быстро,четко,уверенно.Спасибо специалисту Елене и вцелом всей компании.Рекомендую!

  thumb dmitryi bodnar
  3/03/2021
 • 5 star review  Очень рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень непростой ситуацией помог справиться юрист Алексей Савельев - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. С его помощью всего лишь в течении нескольких недель были закрыты все мои проблемные вопросы. И мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Марина Любашенко
  2/27/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить ЮК.ПИК за оказанную помощь в снятии арешта с моего авто за неуплату штрафа,особенно хочу побдагодарить Дениса Станимак за профенализм и быстрое решение моей проблемы,так держать.Рекомендую в сем.

  thumb Анатолий Гурин
  1/28/2021

  5 star review  Отличный опыт работы с компанией «ПИК»! Комфортный процесс и результат, который превзошел все ожидания. Спасибо! Рекомендую!

  thumb Igor Korneichuk
  1/05/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить команду ЮК ПИК за профессионализм и юридическую помощь в закрытии иппотечного кредита. Отдельное спасибо за поддержку и Егору и Николаю! Рекомендую услуги ЮК ПИК.

  thumb Lana Lana
  11/11/2020
 • 5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img