img Позов про скасування виконавчого напису✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Скасування виконавчого напису нотаріуса

Виконавчий напис нотаріуса в Україні почав масово застосовуватися порівняно недавно. Проте неспроможні позичальники вже повною мірою встигли зіткнутися з застосуванням цього інструменту. Стягувати борги у примусовому порядку стало простіше. З’ясуємо, що таке виконавчий напис нотаріуса, як він використовується, і як отримати рішення суду про скасування виконавчого напису.

ЧИТАТИ ЩЕ: СКАСУВАТИ ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСА УКРАЇНА

Що таке виконавчий напис і порядок його застосування

Стягнення заборгованості в примусовому порядку в Україні здійснюється державним або приватним виконавцем. В обох випадках, для відкриття виконавчого провадження, потрібна підстава. Раніше такою підставою було рішення суду. Отримати цей документ непросто. Вимагається:

 • подати позов до суду;
 • домогтися задоволення позову в судових засіданнях;
 • дочекатися набрання чинності рішення суду;
 • отримати рішення і звернутися з ним у виконавчу службу.

Це займає місяці, а іноді й роки. З урахуванням залучення боржниками юристів для захисту, процес примусового стягнення боргу може розтягнутися на невизначений термін.

Кредитори почали шукати методи скорочення часу на отримання підстав для примусового стягнення заборгованостей. І такі методи знайшлися. Ст. 87 Закону України «Про нотаріат» дозволяє нотаріусам робити виконавчі написи на договорах, що підтверджують наявність боргу. Таким документом може бути будь-який договір. Зокрема, виконавчий напис за кредитом робиться на договір кредитування.

За значущістю виконавчий напис дорівнює рішенням суду. Стягнення боргу провадиться у безспірному порядку, кредитор може відразу звертатися в виконавчу службу, яка негайно відкриє виконавче провадження. Далі виконавець накладе арешт на рахунки та майно боржника. Про наслідки говорити не потрібно.

Отримати виконавчий напис можна швидко. Нотаріус не зобов’язаний вислуховувати дебати сторін. Йому достатньо вивчити документи, що підтверджують наявність боргу і факт його неповернення. Тому кредитори і почали широко використовувати виконавчі написи.

Позичальникові, що зазнає труднощі з виплатою кредитів, вигідно відтягнути вилучення майна на якомога більш тривалий термін. За цей час з’являється шанс розрахуватися з боргами. Крім того, весь цей час можна користуватися своїм майном. Одна справа вишукувати гроші на погашення боргу, проживаючи в квартирі, і зовсім інше знімаючи кути. Тому нанесення виконавчого напису нотаріуса на кредитний договір позичальникові не вигідно. Доводиться боротися з наслідками дій кредитора.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Як скасувати виконавчий напис нотаріуса

Щоб захистити свої права, позичальникові потрібно отримати рішення суду про скасування виконавчого напису нотаріуса. Це досить складний юридичний процес, з яким звичайному громадянину не впоратися. Буде потрібно найняти юриста, що спеціалізується в сфері кредитних відносин. Сам факт оскарження виконавчого напису в суді призведе до припинення його виконання.

Зверніться в юридичну компанію ПІК. Її співробітники більше 10 років успішно захищають права боржників. Крім скасування виконавчого напису, вам запропонують і інші варіанти вирішення вашої кредитної проблеми.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img