Юридична компанія «ПІК»

Продаж кредитів пулом

Якщо ваш кредит не продали на голландському аукціоні, банк формує з таких же не проданих кредитів портфель або пул кредитів. В залежності від банку, портфель може містити від 50 до 3000 – 10 000 нереалізованих кредитів, крім іпотечних кредитів в нього входять і карткові, та автокредити. У вас в будь-якому випадку новий кредитор, який купить ваш кредит в пулі.

ЧИТАТИ ЩЕ: АДВОКАТ ПО ІПОТЕЦІ

Хто купує пули на голландських аукціонах

Процедура продажу таких портфелів – голландський аукціон, але брати участь сам боржник вже не може, у торгах беруть участь фінансові компанії та банки. Так, банки беруть участь теж, наприклад Альфа Банк активно бере участь у голландських аукціонах. Стати боржником Альфа Банку, перспектива не з приємних, а це може статися і з вами. Штат юристів у банку досить значний, а враховуючи те, що мораторій на валютну іпотеку скасовують в жовтні 2020 року, залишитися без іпотечного майна цілком реально, вже через рік.

Отже, якщо ваш кредит не проданий на голландському аукціоні, його обов’язково продадуть в найближчому майбутньому. Як ви можете дізнатися про те, що ваш кредит будуть продавати? Це можна дізнатися на “ПРОЗОРРО”, переглянувши весь пул кредитів, можливо там є і ваш. Зробити це самостійно можна, але це нелегко.

Тепер перейдемо до найважливішого, що ми хочемо запропонувати і відповімо на деякі питання. Ми пропонуємо вам скористатися нашим досвідом і укласти договір з нашою компанією.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ПУЛИ НА ГОЛЛАНДСЬКИХ АУКЦІОНАХ

Антиколектор за кредитом

◼️ Юридичний аналіз договорів (кредитний, іпотечний);

◼️ Стратегія захисту вашого майна ( позовні заяви, забезпечувальні позови);

◼️ Супровід судових процесів з новим кредитором;

◼️ Переговори та узгодження з новим кредитором;

◼️ Викуп права вимоги кредитора зі знижкою;

◼️ Консультації за сплату податків у разі прощення частини боргу.

Вартість послуги антиколектор за кредитом 5 000 грн. (окремо оплачуються судові збори та участь адвоката в судових засіданнях, якщо це буде потрібно в процесі захисту клієнта)

Відповіді на питання боржників

Тепер відповімо на запитання наших клієнтів.

Навіщо мені укладати договір з вами, якщо кредит ще невідомо коли буде продано?

Так у нас буде більше часу на підготовку вивчення вашої ситуації, підготовку позовів до суду. Адже не секрет, що в Україні є проблема судової системи, суддів не вистачає, а розгляд справи при подачі позову в жовтні, можуть призначити на березень, вже наступного року.

Давайте укладемо договір, коли у мене буде новий кредитор.

Звичайно можна вчинити і так, але в цьому випадку може бути терміновість прийняття рішень, адже новий кредитор теж почне діяти і застосовувати заходи забезпечувального характеру.

Мені не потрібна застава, нехай її забирає кредитор, мені все одно.

Так, кредитор може забрати майно, передане в заставу за кредитом. Але це не впливає на сам борг, повірте, реалізація застави може не покрити весь борг по кредиту. У вас залишиться енна сума боргу, залишаться арешти і виконавчі провадження, а борг стягуватимуть із заробітної плати або арештують і продадуть інше ваше майно. Пустити ситуацію на самоплив, собі дорожче.

У мене немає грошей на викуп кредиту і не з’являться. Платити кредит нічим.

Це одна із самих складних ситуацій, але повірте, навіть з неї є вихід. Якщо віддати заставу кредитору, можна залишитися боржником без майна. А можна викупити кредит у нового кредитора, продати заставу і як мінімум позбутися боргу, як максимум виручити ще й якусь суму коштів при цьому. У нас є позитивний досвід в таких угодах.

У мене є адвокат, він займається моїм питанням.

У нас компанія, яка займається тільки кредитами і боргами, у нас адвокати та юристи з банківської сфери, колишні співробітники виконавчої служби і судів. Ми надаємо кваліфіковану допомогу боржникам. Можливо у вас і хороший адвокат.

Шановні клієнти, готуй сани влітку, це якраз ваш випадок.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн