img ВИКУП БОРГУ У БАНКУ✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Придбання банківських боргів

Банки продають проблемні борги. Набувають їх колекторські агентства, які існують на різницю між сплаченою кредитору ціною і реально стягнутими з боржника грошима. Звісно, банки продають кредити зі знижкою, яка коливається між 20 і 80% від заборгованості. Виникає питання про те, чи може позичальник сам купити борг і заощадити. З’ясуємо, як відбувається викуп боргу у банку.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВИКУП БОРГУ У БАНКУ УКРАЇНИ

Як банки продають борги

Частина українських банків не витримала випробування кризою і знаходиться в стадії ліквідації, інші банківські установи продовжують працювати. Проблемні кредити – «поганий» актив, в будь-якому випадку. Однак схема, по якій відбувається викуп боргу у банку, залежить від того, чи продовжує він працювати.

Є дві схеми придбання прав вимоги і погашення кредиту зі знижкою:

 1. Все майно ліквідованих банків, в тому числі і права вимоги, розпродаються на голландських аукціонах. На цих торгах ціна лота знижується на 1% через певні проміжки часу. Максимальна знижка – до 80% боргу.
 2. Діючі банки самостійно вирішують, які кредити і кому продавати, а які стягувати. Єдине обмеження, неможливість викупу свого власного кредиту зі знижкою особисто, а тільки через фінансову компанію. Залежно від обставин, знижка 20 – 80% боргу.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Як максимально заощадити, купуючи свій борг

Викуп боргу у банку – відповідальний захід, в якому покладатися на удачу не слід. Позичальнику необхідно, з одного боку погасити борг, а з іншого заощадити на цьому. Деякі компанії, і ПІК зокрема, придбали ліцензії на факторинг. Це дозволяє діючи в інтересах клієнта, викуповувати і гасити борги.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img