img Банк подав до суду за несплату кредиту✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Наслідки звернення кредитора до суду про стягнення заборгованості

Ситуація, коли банк подав до суду за несплату кредиту, в Україні зустрічається часто. Наявність проблемних кредитів в банках погіршує їх рейтинг і позбавляє доступу до державної допомоги через НБУ. Тому кредитні установи прагнуть зняти такі кредити з балансу. Часто їх продають, зі знижкою, колекторським або факторинговим компаніям.

З діяльністю співробітників таких компаній пов’язані побоювання позичальників. Колектори діють вкрай грубо, іноді виходячи за межі дозволеного. Однак, до криміналу вони доходять рідко. Причина в тому, що їх мета отримання грошей, а не пошук сумнівних пригод. Набагато більше позичальникові варто побоюватися того, що, якщо банк подав до суду за несплату кредиту Україна, суд завжди встає на сторону кредитора. Позичальнику прикро, але скривдженої стороною справи є банк. Кредитна установа, видавши гроші, свої зобов’язання за договором виконало повністю. Позичальник же взятих на себе зобов’язань не виконує.

ЧИТАТИ ЩЕ: Викупити борг у банку

Суд майже завжди на стороні кредитора

Тому, якщо банк подав до суду за несплату кредиту, можна вважати, що він обов’язково отримає рішення на свою користь. Наявність судового рішення несе для позичальника наступні загрози:

 • Арешт майна. Багато хто вважає, що стягнення боргу обмежується тільки запорукою, це не так. Арешт, зазвичай, накладають на все майно. Це робить неможливим його відчуження, а іноді і перешкоджає використанню майна.
 • Продаж майна з метою погашення боргу. Кредитори вправі використовувати на погашення боргу будь-яке майно боржника. Це означає, що на продаж виставлять в першу чергу найбільш ліквідне майно боржника, а не те, що йому б хотілося. Реалізація майна майже завжди проводиться за цінами, нижчими від ринкових. З урахуванням того, що на заборгованість нараховані штрафи та пені, перспектива повністю втратити майно і ще залишитися боржником цілком реальна.

ЧИТАТИ ЩЕ: Викупити борг в 2019 році

Тільки своєчасна допомога юристів може мінімізувати втрати боржника

Якщо не виходить вчасно вносити платежі по кредиту, обов’язково зверніться за допомогою до юристів. Проаналізувавши вашу конкретну ситуацію, вони дадуть поради, як вийти з неї з найменшими втратами.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020
 • review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img