Розірвання договору іпотеки
🆘🆘🆘 Кредитні боржники часто чують про можливість оскаржити іпотечний договір в суді, після чого угода з банком буде визнана недійсною, а нерухомість залишиться у власності позичальника. Варто розібратися, чи настільки легко оскаржити договір застави нерухомого майна, і чи не прикрашена дійсність жвавими адвокатами?
ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ЗБЕРЕГТИ ІПОТЕЧНУ КВАРТИРУ ПІСЛЯ СУДУ
⚠️ Підстави для визнання іпотечного договору недійсним
Згідно закону будь-який громадянин може звернутися в суд і оскаржити іпотечний договір. Подібні справи насправді розглядаються. Підстави, на яких будують справи адвокати, такі:
◼️ Право позичальника оскаржити будь-які дії щодо продажу предмета іпотеки відповідно до статті 17 Закону України “Про іпотеку”
◼️ Право оскаржити результати торгів протягом 3 місяців з моменту початку аукціону (ст.48 закону “Про іпотеку”)
◼️ Істотна зміна обставин, на які спиралися сторони при підписанні договору (ст.652 ЦКУ)
◼️ Визнання недійсними умови договору, які обмежують права споживачів (ст.18 закону “Про захист прав споживачів”)
◼️ Договір не повинен суперечити правам малолітніх, неповнолітніх, непрацездатних дітей, чиї батьки підписали іпотечний договір (ч.6 ст.203 ЦКУ)
◼️ У разі, якщо хтось з подружжя не дав офіційної згоди на підписання іпотечного договору, він може бути оскаржений – Якщо є докази того, що в момент підписання договору позичальник не усвідомлював значення своїх дій (ст. 225 ЦКУ)
◼️ Якщо існують правові наслідки підписання договору людиною, чия цивільна дієздатність обмежена (ст.223 ЦКУ)
◼️ Підписання договору людиною, який не мав права його укладати (ст.227 ЦКУ)
◼️ При появі і доказах наслідків вчинення правочину, який порушує публічний порядок (ст.228 ЦКУ)
◼️ Якщо є докази того, що договір підписаний з оманою (ст.229 ЦКУ)
Це основні статті законів, якими оперують адвокати, звертаючись до судів для визнання іпотечного договору недійсним. Всякий позичальник у вище згаданому списку може знайти пункт, який ідеально підходить під його справу. Але в будь-якому процесі важливий результат. Тому необхідно відштовхуватися не від можливості почати судову тяжбу, а глибоко проаналізувати – чи буде справа виграна.
Як показує практика – іпотечний договір оскаржити не можна. Адвокати, чию роботу монетизує боржник, здатні тільки затягнути процес стягнення мінімум на 3 місяці, максимум – на кілька років.
Але домогтися визнання договору застави нерухомого майна таким, що не дійсним, – це міф, яким пригощають боржників зацікавлені люди.
⚠️ Що робити боржнику
Щоб не доводити ситуацію до суду, не платити шалені гроші за послуги адвокатів, і в кінці шляху не залишитися без нерухомості і грошей, правильніше зробити контр-крок – підписати договір співпраці з юридичною компанією і викупити власну іпотеку. Зробити це можна і на електронних торгах (якщо кредит був взятий в банку, який зараз перебуває у стадії ліквідації), в комерційному банку і у фінансової компанії.
📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:
ВИЗНАННЯ ДОГОВОРУ ІПОТЕКИ НЕДІЙСНИМ УКРАЇНА
Механізми викупу працюють – права вимоги купуються без штрафів, пені та з дисконтом. Юристи з початку узгоджують вартість з представниками кредитора, аналізують всі можливі фактори, на основі яких визначають ціну прав вимоги по заставному майну, готують та узгоджують з клієнтом стратегію викупу – і доводять угоду до кінця.
✅ Оскаржити іпотечний договір, зберегти іпотечну квартиру, закрити кредит зі знижкою, ви можете звернувшись в юридичну компанію “ПІК”. Залишайте заявку на сайті, замовте зворотний дзвінок або консультацію юриста.
🏦📲🎓 Закриття іпотечного кредиту. Допомога позичальникам іпотечних кредитів. Юридична компанія “ПІК”. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.
🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ
📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС
📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ
📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ
📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ
📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО
✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.
✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:
- Списанню боргу за кредитом
- Захист від колекторів і фінансових компаній
- Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
- Виконавчим і судовим провадженням
Та інших питань
➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01