Юридична компанія «ПІК»

ТЕРМІН ОСКАРЖЕННЯ ВИКОНАВЧОГО НАПИСУ НОТАРІУСА

Як оскаржити виконавчий напис нотаріуса, просто необхідно подати позов до суду, напис визнаний документом, який не підлягає виконанню, і всі стягнуті кошти за виконавчим написом нотаріусам можна повернути.

Напис нотаріуса почав масово застосовуватися у 2019 – 2021 роках, на сьогодні нотаріальний напис не приймається до виконання державними та приватними виконавцями. Ймовірність оскарження в суді дорівнює 99.9%.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Оскарження виконавчого напису

Кредитори не шукали методи скорочення часу отримання підстав для примусового стягнення заборгованостей – масово робили нотаріальні написи. ст. 87 Закону України “Про нотаріат” дозволяла нотаріусам робити виконавчі написи на договорах, що підтверджують наявність боргу.

Стягнення заборгованостей у примусовому порядку в Україні здійснювалось державними чи приватними виконавцями. Оскарження виконавчого напису нотаріуса, отриманого кредитором, відбувається приблизно за таким алгоритмом:

 • подати позов до суду;
 • домогтися задоволення позову в судових засіданнях;
 • дочекатися набрання чинності рішенням суду;
 • отримати рішення та звернутися з ним до виконавця.

До відома! Без залучення адвоката оскаржити нотаріальний напис просто неможливо, у суді інтереси боржника може представляти лише адвокат.

Строк оскарження виконавчого напису нотаріуса

Оскаржити виконавчий напис нотаріуса, на жаль, не вийде швидко, це триває місяці, а іноді рік. З огляду на те, що боржник намагається впоратися самостійно, процес може розтягнутися на невизначений термін. Самі суди довго призначають і розглядають суперечки.

За значимістю виконавчий напис, однаково, дорівнював рішенню суду. Стягнення боргу здійснювалося безперечно, кредитор міг відразу звертатися до виконавця, який негайно відкривав виконавче провадження. Коштів списаних за такими виконавчими написами дуже багато, тих, хто звернувся до юристів, щоб оскаржити виконавчий напис набагато менше.

Якщо ми говоримо про терміни, в які сам виконавчий напис може бути оскаржений, то він дорівнює трьом рокам з моменту, коли нотаріус його зробив.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Оскаржити виконавчий напис не вийде швидко, це навіть не залежить від адвоката, який веде справу, але перспектива повернути списані гроші, іноді сума не мала, все ж таки вартує того.

Оскарження виконавчого напису нотаріуса

Зразок скарги на виконавчий напис нотаріуса, не варто шукати в інтернеті, все зробить юрист. Оплату послуг юриста теж можна стягнути з кредитора, багато хто просто не знає про це. Після оскарження виконавчого напису подається позов про повернення коштів, списаних незаконно, така практика “усталася” і більшість суддів приймають рішення на користь боржника.

Оскарження напису є досить складним юридичним процесом, з яким звичайний громадянин не впорається. Потрібно найняти юриста, який спеціалізується у сфері кредитних відносин. Зверніться до юридичної компанії ПІК. Її юристи понад 10 років успішно захищають права боржників. Крім оскарження виконавчого напису, вам запропонують інші варіанти вирішення вашої кредитної проблеми.

Як оскаржити виконавчий напис нотаріуса?

Оскарження виконавчого напису, термін оскарження виконавчого напису нотаріуса. Онлайн – консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Ольга

  06.08.2021 в 16:45

  Хочу поблагодарить компанию “Юпик” особенно Елену! Юрист от бога! Помогла решить вопрос по закрытию кредита.

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   14.09.2021 в 12:41

   Спасибо, были рады помочь.

   Відповіcти
 • Ольга

  06.08.2021 в 16:43

  Хочу поблагодарить компанию “Юпик” особенно Елену! Юрист от бога! Помогла решить вопрос по закрытию кредита. Спасибо вам большое!)

  Відповіcти
 • Юрий

  06.08.2021 в 16:41

  Хочу поблагодарить компанию “Юпик” особенно Елену! Юрист от бога! Помогла решить вопрос по закрытию кредита. Спасибо вам большое!) Советую всем компанию “Юпик” у кого проблемы с кредитами, они помогут.

  Відповіcти
 • иван

  06.08.2021 в 16:38

  Хочу поблагодарить компанию “Юпик” особенно Елену! Юрист от бога! Очень приятная девушка, професионал своего дела! Помогла решить вопрос по закрытию кредита. Спасибо вам большое!) Советую всем компанию “Юпик” у кого проблемы с кредитами, они помогут.

  Відповіcти
 • admin

  06.08.2021 в 15:53

  Мне очень помогли тут

  Відповіcти
 • admin

  04.08.2021 в 14:04

  Самый лучший сайт

  Відповіcти
  • admin

   06.08.2021 в 16:06

   Спасибо!

   Відповіcти
   • Иван

    06.08.2021 в 16:37

    Это вам больше спасибо!

Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн