Юридична компанія «ПІК»

ОСКАРЖЕННЯ НОТАРІАЛЬНОГО НАПИСУ

З’ясуємо, що таке виконавчий напис нотаріуса, ким і як він використовується, коли і де можна оскаржити виконавчий напис нотаріуса.

Напис нотаріуса, почали масово застосовуватися порівняно недавно. Однак неспроможні позичальники вже в повній мірі встигли зіткнутися з застосуванням цього інструменту.

Порядок оскарження виконавчого напису нотаріуса

Кредитори почали шукати методи скорочення часу на отримання підстав для примусового стягнення заборгованостей. І такі методи знайшлися. Ст. 87 Закону України «Про нотаріат» дозволяє нотаріусам робити виконавчі написи на договорах, що підтверджують наявність боргу.

Стягнення заборгованостей в примусовому порядку в Україні здійснюється державними чи приватними виконавцями. Оскарження виконавчого напису нотаріуса, отриманого кредитором, відбувається приблизно за таким алгоритмом:

 • подати позов до суду;
 • домогтися задоволення позову в судових засіданнях;
 • дочекатися набрання рішенням суду силу;
 • отримати рішення і звернутися з ним до виконавця.

До відома! Без залучення адвоката оскаржити нотаріальний напис просто неможливо, в суді інтереси боржника може представляти тільки адвокат.

Термін на оскарження виконавчого напису нотаріуса

Термін оскарження виконавчого напису нотаріуса займає місяці, а іноді і рік. З урахуванням того, що боржник намагається впоратися самостійно, процес може розтягнутися на невизначений термін. Самі суди довго призначають і довго розглядають спори.

Якщо ми говоримо про терміни, в які сам виконавчий напис може бути оскаржено, то він дорівнює трьом рокам з моменту, коли нотаріус його зробив.

За значущістю виконавчий напис дорівнює рішенням суду. Стягнення боргу проводиться в безспірному порядку, кредитор може відразу звертатися до виконавця, який негайно відкриває виконавче провадження. Далі виконавець заарештує рахунки і майно боржника. Про наслідки говорити не потрібно.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Оскаржити виконавчий напис не вийде швидко, це навіть не залежить від адвоката, який веде справу. Головне – зупинити виконавче провадження.

Оскарження виконавчого напису в суді

Як оскаржити виконавчий напис нотаріуса і навіщо це робити, якщо борг по кредиту існує, можливо простіше сплатити борг по нотаріальному напису? Позичальникові у якого є труднощі з виплатою кредитів, вигідно відтягнути вилучення майна на якомога більш тривалий термін. За цей час з’являється шанс розрахуватися з боргами. Крім того, весь цей час можна користуватися своїм майном.

Оскарження напису досить складний юридичний процес, з яким звичайний громадянин не впорається. Буде потрібно найняти юриста, що спеціалізується в сфері кредитних відносин. Зверніться в юридичну компанію ПІК. Її юристи більше 10 років успішно захищають права боржників. Крім оскарження виконавчого напису, вам запропонують і інші варіанти вирішення вашої кредитної проблеми.

Як оскаржити виконавчий напис нотаріуса?

Скасування виконавчого напису нотаріуса! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юристаЗалишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Ольга

  06.08.2021 в 16:45

  Хочу поблагодарить компанию “Юпик” особенно Елену! Юрист от бога! Помогла решить вопрос по закрытию кредита.

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   14.09.2021 в 12:41

   Спасибо, были рады помочь.

   Відповіcти
 • Ольга

  06.08.2021 в 16:43

  Хочу поблагодарить компанию “Юпик” особенно Елену! Юрист от бога! Помогла решить вопрос по закрытию кредита. Спасибо вам большое!)

  Відповіcти
 • Юрий

  06.08.2021 в 16:41

  Хочу поблагодарить компанию “Юпик” особенно Елену! Юрист от бога! Помогла решить вопрос по закрытию кредита. Спасибо вам большое!) Советую всем компанию “Юпик” у кого проблемы с кредитами, они помогут.

  Відповіcти
 • иван

  06.08.2021 в 16:38

  Хочу поблагодарить компанию “Юпик” особенно Елену! Юрист от бога! Очень приятная девушка, професионал своего дела! Помогла решить вопрос по закрытию кредита. Спасибо вам большое!) Советую всем компанию “Юпик” у кого проблемы с кредитами, они помогут.

  Відповіcти
 • admin

  06.08.2021 в 15:53

  Мне очень помогли тут

  Відповіcти
 • admin

  04.08.2021 в 14:04

  Самый лучший сайт

  Відповіcти
  • admin

   06.08.2021 в 16:06

   Спасибо!

   Відповіcти
   • Иван

    06.08.2021 в 16:37

    Это вам больше спасибо!

Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн