Юридична компанія «ПІК»

ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСА ЗА КРЕДИТНИМ ДОГОВОРОМ

Виконавчий напис нотаріуса на кредитному договорі – це пряме розпорядження про стягнення боргу на користь кредитора, за рахунок грошових коштів або майна.

Виконавчі написи були заборонені умовно з початком війни. На ненотаріальних кредитних договорах зробити такий напис дуже складно, тому що це може призвести до позбавлення ліцензії нотаріуса. Під час війни стало проблематичним для банків і колекторів масово судитися, тому долю виконавчих написів було вирішено. При цьому, суми, що вказуються в таких написах, часто були завищені, що порушувало принцип безспірності зазначеної заборгованості.

Що таке нотаріальний напис на кредитному договорі

Виконавчий напис по кредиту, зроблений нотаріусом, можливий, право закріплено в Законі України про Нотаріат. Список документів, на яких його можна наносити, міститься в Постанові Кабінету Міністрів № 1172.

Список довгий і кредитні, і іпотечні договори в ньому є. Однак в даний список вони додані постановою Кабміну № 662. 22 лютого 2017 року Київський апеляційний суд скасував постанову № 662 Кабміну. Це рішення підтверджено Великою палатою Верховного Суду. Таким чином, кредитні та іпотечні договори зі списку в постанові № 1172 повинні бути виключені, але цього не зробили.

До відома! З початком воєнних дій написи на кредитних договорах уже не роблять, але провадження за зробленими раніше, залишилися і саме за ними триває стягнення і блокуються рахунки.

Виконавчий напис нотаріуса по кредитному договору

Нотаріальний напис на кредитному договорі можна було отримана швидко, при порівняно невеликих витратах. Стандартний шлях стягнення боргу через суд займає кілька місяців, а іноді і років. Судові витрати обходяться в значні суми.

Крім того, судочинство – змагальний процес, адвокати позичальника можуть домогтися як списання боргу, так і його значного зменшення. Ось і йшли кредитори до нотаріусів, що дозволяло їм стягнути кошти в повному обсязі і без зволікань.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Якщо кредитор продовжує стягувати борг через нотаріуса, залучити його до відповідальності неможливо, втім як і нотаріуса з виконавцем. Єдиним способом “покарати” кредитора буде повернення стягнутих коштів і стягнення правової допомоги через суд.

Виконавчий напис нотаріуса на договорі

Виникла правова колізія: виконавчий напис нотаріуса на договорі застави або кредитному договірі міг бути зроблений нотаріусом до березня 2022 року. На підставі нього кредитор, через виконавчу службу, приватного виконавця, приступив до примусового стягнення боргу. Але, є одне велике АЛЕ – якщо позичальник буде захищати свої права, виконавчий напис буде скасована судом.

Зверніться в юридичну компанію ПІК. Фахівці компанії захистять права позичальника і запропонують варіанти вирішення боргових проблем.

Виконавчий напис нотаріуса за кредитним договором!

Виконавчий напис нотаріуса на кредитному договорі! Онлайн – консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн