Юридична компанія «ПІК»

Викуп кредиту у банку України

Можно ли выкупить свой кредит у банка

Економічна ситуація в Україні поки що далека від ідеальної, держава і громадяни досі переживають наслідки стрімкого падіння курсу національної валюти. Так як більшість великих кредитів були номіновані в доларах, позичальники зазнають труднощів з погашенням взятих на себе зобов’язань. На не перераховані в встановлені терміни суми нараховуються пені і штрафи – розмір боргу збільшується, і ситуація здається безвихідною, але це не так.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВИКУП КРЕДИТУ З ДИСКОНТОМ

Чому банки зацікавлені в продажу проблемних кредитів зі знижкою

Питання по викупу кредиту у банку є актуальним, тому що від наявного стану речей страждають і самі кредитні установи. Банки, що мають великі портфелі проблемних кредитів:

 • Позбавляються можливості отримання допомоги НБУ.
 • Ризикують навіть позбутися ліцензії.
 • Відповідно, у вирішенні проблеми з платежами за кредитами зацікавлені не тільки позичальники, але й самі банківські установи.

Банки вирішують свою проблему через викуп кредитної заборгованості. Вони продають право вимоги за кредитами третім юридичним або фізичним особам. Це допомагає їм покращити свою звітність і продовжити фінансову діяльність. Продажу кредитів, які не виплачуються, виробляють з великим дисконтом. Покупці прав вимоги по таких позиках, зазвичай, виплачують банку від 25 до 50% суми боргу.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ВИКУП КРЕДИТУ САМИМ ПОЗИЧАЛЬНИКОМ

Схема придбання прав вимоги за своїм кредитом

Здавалося б, банку слід просто запропонувати клієнту закрити кредит за меншу суму. Проте, законодавство України забороняє проведення таких угод. Причина в тому, що видача кредитів на одних умовах, а повернення на інших несе в собі можливість корупції. Тому викуп кредиту у банку, якщо вами прийнято рішення про погашення кредиту таким способом, повинен здійснюватися через посередника. Навіть з урахуванням оплати послуг посередника, неспроможний позичальник має можливість серйозно заощадити на погашення кредиту. Рекомендуємо звертатися за таким посередництвом тільки до солідних юридичних фірм.

Як не програти на аукціоні, купити право вимоги по кредиту за мінімальною ціною, отримати гарантовану перемогу на аукціоні. Що робити, якщо право вимоги на аукціоні купили не ви.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн