Юридична компанія «ПІК»

ОСКАРЖЕННЯ ПОСТАНОВИ ПРО СТЯГНЕННЯ ВИКОНАВЧОГО ЗБОРУ

ispolnitelnyi zbor

Як не платити виконавчий збір, основним, можна сказати і єдиним варіантом є оскарження виконавчого документа, рішення суду, ухвали, нотаріального напису. Оскільки немає рішення, немає підстав для його реалізації та сплати виконавчого збору.

Інший варіант полягає в тому, щоб суд визнав виконавчий документ недійсним або таким, що не підлягає виконанню (виконавчий напис нотаріуса). В інших випадках, навіть смерть боржника, не може врятувати від ухвали постанови про стягнення виконавчого збору.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Що таке виконавчий збір

Як скасувати виконавчий збір? Відповідь на це запитання, що розчаровує, — скасувати виконавчий збір вдасться лише тоді, коли рішення про примусове стягнення боргу винесено з порушенням законодавства.

Значну частину витрат боржника, при виконавчому провадженні, становить виконавчий збір. З’ясуємо, що це таке і як не сплачувати виконавчий збір.

Виконавчому збору присвячено ст. 27 Закону України “Про виконавче провадження”. Розмір виконавчого збору становить 10% від фактично стягнутої з боржника суми. Виконавчий збір – це плата за те, що борг доводиться стягувати виконавцю примусово. Зобов’язання щодо сплати виконавчого збору у проблемного позичальника виникають відразу після відкриття виконавчого провадження.

До відома! Запам’ятайте: єдиний встановлений законом випадок, коли кошти виконавчого збору можна повернути — скасування рішення суду, на підставі якого здійснювалося виконавче провадження.

Стягнення виконавчого збору

Тим, хто шукає відповіді питання: «як не платити виконавчий збір», слід вивчити ту ж ст.27 закону. У ній перераховані 10 випадків, у яких виконавчий збір не стягується, не будемо описувати їх усі, перерахуємо лише основні.

  • При закритті виконавчого провадження, на підставі скасування рішення, яке виконувалося. Навіть раніше отримані кошти виконавчого збору підлягають поверненню.
  • При передачі стягнення від державного виконавця приватному, якщо збір не було отримано раніше. Якщо збір було отримано повністю або частково державним виконавцем до передачі провадження приватному, кошти поверненню не підлягають.
  • При виконанні судового рішення раніше, ніж було відкрито виконавче провадження.

Уникайте додаткових витрат, виконуючи рішення суду добровільно та без відкриття виконавчого провадження. За примусове виконання рішень суду з боржника стягується додатковий виконавчий збір, крім суми, що підлягає стягненню, чи вартості майна, що підлягає передачі стягувачу.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Як оскаржити виконавчий збір, можуть підказати юристи з виконавчого провадження після вивчення вашої справи.

Скасування виконавчого збору

Постанова про стягнення виконавчого збору – це окремий виконавчий документ, яким виконавець стягує кошти у ролі своєї комісії, на свою користь (до бюджету), а не в рахунок погашення боргу. Виконавчий збір виноситься після закриття виконавчого провадження, після сплати боргу і як додаткова винагорода.

Відкликання виконавчого листа кредитором не позбавляє боржника від сплати виконавчого збору, навіть якщо стягнення боргу за виконавчим провадженням не відбулося.

Скасування сплати виконавчого збору може бути досягнуто внаслідок мирової угоди з кредиторами та скасування попереднього (заочного) рішення суду про стягнення. Для цього потрібно звернутися до юристів компанії “ПІК”.

ВИКОНАВЧИЙ ЗБІР.

Як не сплачувати виконавчий збір? Скасування виконавчого збору. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.



Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз




Отзывы о нас в Google


Очень рада ,что попала в юридическую компанию ПИК .Хочу поблагодарить юриста Олега за устранение ареста карты.Все очень быстро и профессионально!!!Адвокат всегда был со мной на связи.

Дарина Юрасова Avatar Дарина Юрасова
28.02.2024

Очень доволен данной компанией, в частности руководителю юридического отдела Денису. Выслушав ситуацию и обсудив условия, в короткие сроки решили проблему, на любые вопросы был ответ, отвечали сразу. Пользуюсь услугами второй раз, поэтому могу советовать обращаться. Надежная компания, прекрасные сотрудники, всегда доводят ситуацию до конца и сопровождают качеством на каждом этапе

роман Дым Avatar роман Дым
10.01.2024

Я очень благодарен юридической компании "ПИК", и в частности моему юристу Станимак Денису Дмитриевичу за помощь в решение моего вопроса. Следуя рекомендации Дениса Дмитриевича я нашёл выход из сложившейся ситуации с банком. Мира Вам и процветания!!! РЕКОМЕНДУЮ!!!

Игорь К. Avatar Игорь К.
05.01.2024

Хочу сказать большое спасибо юристу Олегу, очень квалифицированный специалист. Помогает решить мне мои проблемы с МФО. Так как у меня много кредитов, я уже не первый раз обращаюсь к нему и никаких жалоб как говорится нету. Обращайтесь не пожалеете

Виктория Сафьяник Avatar Виктория Сафьяник
01.11.2023

Очень благодарна вашей компании,а особенно Олегу Григорьевичу Секрет!!! Вопрос,который я не могла решить годами Олег решил за неделю!!! Прекрасный специалист! Человек на своем месте!!! Буду рекомендовать всем,кто нуждается в помощи такого компетентного юриста! Спасибо вам большое Олег Григорьевич!

Ирина Конышева Avatar Ирина Конышева
09.10.2023

Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

Надежда Слесаренко Avatar Надежда Слесаренко
04.10.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


    Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
    Оплатити послугу


    грн