img Що означае лишити заставу✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Чи можна розрахуватися за іпотечним кредитом закладеною нерухомістю

Зіткнувшись з фінансовими труднощами при виконанні зобов’язань, взятих на себе в момент підписання кредитного договору, позичальники починають шукати вихід із ситуації. Залежно від наявності іншого житла і конкретних обставин, багатьом спадає на думку про те, що можна розрахуватися з банком саме закладеною нерухомістю. Думка правомірна, але реалізувати таке рішення вдається далеко не завжди. З’ясуємо, чи дозволяє іпотечний кредит повернути банку квартиру і закрити борг.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК НЕ ПЛАТИТИ ІПОТЕКУ

Дії банків при порушенні умов іпотеки. Як правильно діяти боржнику

В очікуванні придбання довгоочікуваної квартири або будинку, позичальники, часто, так радіють виділенню для цього іпотечного кредиту, що умови договору вивчають не уважно, орієнтуючись тільки на розповіді співробітників банків. Підшити розмови до справи не можна. Можлива ситуація, коли у позичальника прострочений кредит, що робити незрозуміло і виходу, здається, немає. Розберемося, про що боржник домовився з банком.

Стандартний договір іпотечного кредитування містить інформацію про те, що кредитна організація погоджується виділити певну суму, на певних умовах. Позичальник зобов’язується виконати ці умови, тобто – повернути взяті гроші з обумовленими відсотками до встановленого терміну, вносячи платежі частинами, у встановлені дати.

Сама по собі нерухомість згадується в договорі, як предмет, на який повинні бути витрачені кредитні кошти і як забезпечення сумлінного виконання позичальником своїх зобов’язань. Як платіжний засіб вона не розглядається. Позичальник повинен розрахуватися грошима.

Зрозумівши умови договору, робимо висновки:

 • Якщо вартість нерухомості істотно перевищує розмір боргу, тобто позичальник тривалий час справно виконував зобов’язання, кредитор візьме квартиру в рахунок сплати боргу. Причому,може зробити це без згоди боржника. У кожному такому договорі кредитування міститься «іпотечне застереження», що дозволяє кредитору перереєструвати на себе нерухомість і продавати її, якщо умови договору не виконуються позичальником.
 • Якщо в порівнянні з боргом вартість нерухомості невелика – кредит взятий недавно, платежі по ньому практично не проводилися, а на заборгованість нараховані штрафи та пені, кредитор відмовиться від прийому нерухомості і через суд поширить свої претензії і на інше майно боржника.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Як тільки у позичальника намітилися проблеми з виконанням зобов’язань по кредиту, йому слід звернутися в юридичну компанію, що спеціалізується в кредитній сфері. Юристи підкажуть йому правильні методи виходу з ситуації. Один з них – викуп кредиту третьою особою, частіше за все, самою юридичною компанією, на користь позичальника, зі значною знижкою.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img