Юридична компанія «ПІК»

БАНК ПРОДАВ БОРГ КОЛЕКТОРАМ

Якщо банк продав борг колекторам – кому платити, яка сума боргу передається і як банки продають право вимоги щодо кредиту колекторам.

У законі поняття “колектори” закріплено з вересня 2021 року. Роботу зі збору боргів виконують так звані факторингові компанії – юрособи, мають державну ліцензію на зайняття подібною діяльністю.

Як банки продають борги колекторам

Продаж кредиту колекторам здійснюється через підписання договору відступлення. Функціонують такі організації на різницю між вартістю, за якою вони купують борг і сумою, яку їм вдається отримати з боржника. При цьому з позичальника вони намагаються зняти максимальну суму. Колекторські компанії діють жорстко, хоча в законі прописані обмеження, залякати боржника і змусити віддати борг у будь-який спосіб мета їхньої роботи.

До відома! Якщо банк продав кредитний борг колекторам, з юридичного погляду нічого не змінилося. Для стягнення заборгованості застосовуються методи коллекшена. Якщо це не працює, колектори можуть подати позов до суду або роблять нотаріальний напис.

Банк мій борг продав колекторам

Коли банк продав кредит колекторам, він зобов’язаний письмово повідомити про це боржника. Тільки на таких умовах співпраця з організацією, що купила борг, здійснюватиметься на правових засадах.

Колектори мають право відібрати за борги майно і навіть квартиру:

 • за наявності рішення суду про примусове стягнення боргу та порушення виконавчого провадження;
 • прийняти у власність житло за іпотечним застереженням, виселити боржника і продати майно як своє.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Якщо банк продав кредит колекторам, слід звернутися за допомогою до антиколекторів – співробітників юридичної компанії, які займаються захистом прав боржників.

Як бути, якщо банк продав борг колекторам

Якщо банк продав борг по кредиту колекторам, допомогти з вирішенням проблеми може адвокат із кредитів. Фахівці, які займаються захистом прав боржників, можуть домовитися з колекторами швидше та ефективніше за позичальника. Після появи у справі юристів психологічний тиск на боржника знижується, а переговорний процес навпаки ведеться активніше.

Також колекторам відомо, що такі справи затягуються на роки, що робить процес стягнення боргу невигідним. Юридична компанія “ПІК” може викупити борги клієнта та погасити їх на обумовлених умовах, укласти мирову угоду та захистити інтереси боржника у суді. Це дозволить зберегти майно та позбутися боргів.

Чи мають право банки продавати борги колекторам?

Банк продав кредит колекторам! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн