img ЩО ТАКЕ МЕДІАЦІЯ УКРАЇНА✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Медіація

На даний момент майно банків-банкрутів продається ФГВФО і частина кредитів йде в, так звані,пули або портфелі.Теж торкається і боржників по автокредитах.Ситуація, можна сказати, схожа в обох випадках, але давайте розберемося детальніше.

Кредит не проданий на голландському аукціоні у зв’язку з тим, що не було покупця: продавався дорого, ніхто не зацікавився, не вигідний внаслідок труднощів по стягненню заборгованості і так далі. В цьому випадку кредит вийде на торги вже разом з іншими правами вимоги, на новому голландському аукціоні.

Кредит на автомобіль в ліквідованому банку має схожу специфіку продажу, єдине, що автокредити не продаються окремо взагалі, і відразу продаються в загальному портфелі з іншими правами вимоги. Купити свій кредит-не можливо.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ КРЕДИТ

Що робити у такому разі боржникові?

Перший варіант:

 • сидіти і чекати, поки до вас прийде новий кредитор і почне вимагати оплати по кредиту або відбирати заставне майно ( квартиру або автомобіль).

Другий варіант:

 • бути готовим і знати, коли ваш кредит продаватиметься і хто купив.

Ми називаємо це – медиация клієнта. Ви можете залишити заявку і ми повідомимо вам дату продажу. До цього часу компанія спільно з вами розробить стратегію, яка влаштує саме вас. Ви зможете купити своє право вимоги у нового кредитора на вигідних умовах, спільно реалізувати предмет застави, переоформити кредит і так далі.

У будь-якому разі ви можете розраховувати на нашу допомогу в ситуації, що склалася.

ЧИТАТИ ЩЕ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img