img ВИКУП БОРГУ У БАНКУ✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Чи зможе позичальник купити у банку свій кредит зі знижкою

Проблема невиплачених кредитів відома багатьом українцям. Ті, хто не може своєчасно сплачувати внески, шукають можливості полегшити борговий тягар. Зазнають труднощів і самі банки. Невиплачуємі кредити погіршують їх звітність і загрожують руйнуванням. Тому банки продають права вимоги за такими кредитами колекторським агентствам зі значною знижкою. З’ясуємо, чи можливий викуп боргу у банку самим позичальником.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВИКУП БОРГУ У БАНКУ УКРАЇНИ

Що говорить законодавство про викуп банківських боргів

При продажу проблемного боргу, банки дають колекторським агентствам знижку від 20 до 80% номінальної суми заборгованості. Звісно, багато позичальників воліли б купити права вимоги по кредиту з такими знижками самостійно. Комусь знижка допомогла б заощадити, а когось і просто врятувала б в безвихідній ситуації.

Однак викуп боргу у банку самим позичальником заборонений законодавством. Більш того, не можуть викуповувати такі борги і поручителі по кредитах. Причина в тому, що видача в борг однією суми, а погашення кредиту за меншу, несе в собі гігантські корупційні ризики. Відповідно, щоб викупити свій борг, в схему потрібно включити третю особу – посередника. За українським законодавством, такий посередник повинен мати ліцензію на колекторську діяльність або, як її називають правильно, факторинг.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Де позичальникові шукати допомоги

Якщо планується викуп боргу у банку зі знижкою, потрібно знайти посередника, який викупить кредит і погасить його на обумовлених заздалегідь умовах. Звертатися в колекторські агентства з такою пропозицією не рекомендується. Їх профіль – заробіток на проблемах банків і їхніх боржників.

Зверніться в юридичні компанії,які захищають права та інтереси позичальників. Кращі з таких компаній спеціально придбали ліцензії на колекторську діяльність, щоб бути посередником при купівлі банківських кредитів. Придбала ліцензію на факторинг і компанія ПІК.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img