img Допомога в погашенні прострочених кредитів Україна✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Хто допоможе при вирішенні кредитних проблем

Україна почала оговтуватися від наслідків кризи 2014 року. Однак проблема невиплачених вчасно кредитів стримує розвиток країни і є важким тягарем для позичальників. Є законні способи зменшення заборгованості та закриття кредитів зі знижкою, але позичальники часто не мають необхідних знань і досвіду для цього. Оголошень: допоможу викупити кредит в пресі та інтернеті предостатньо, але довіряти вирішення проблем першому зустрічному не можна. З’ясуємо, які існують способи закрити кредит, заощадивши гроші, і хто може допомогти в цьому.

ЧИТАТИ ЩЕ: ДОПОМОГА В ЗАКРИТТІ КРЕДИТІВ

Способи економії при виплаті кредитів

Відразу обмовимося, що циркулюють на побутовому рівні чутки про те, що є законні способи не платити по кредиту взагалі, насправді не відповідають. Заплатити доведеться, але заощадити на виплаті можна.

Від кризи в економіці постраждали не тільки позичальники, але і самі банки. З 2014 року втратили платоспроможність більше 80 банків. Кредитні установи, які продовжують функціонувати, відчувають тиск портфелів проблемних кредитів. Великі портфелі таких активів посилюють вимоги НБУ до банку і можуть призвести до його ліквідації. Проблемну заборгованість, як ліквідованих, так і діючих банків активно розпродають. Продається право вимоги всього обсягу заборгованості. Продавець,звісно, при цьому дає покупцеві знижку.

З початку 2018 року, кредити банків, що ліквідуються виставляються на голландські аукціони. Частину кредитів вдалося купити самим боржникам, але більша частина була продана фінансовим компаніям, саме вони будуть стягувати борг ставши новим кредитором. Фінансових компаній, які брали участь в аукціонах чимало, як буде вести себе та чи інша компанія залежить від багатьох факторів. Провести переговори з новим кредитором і погасити кредит зі знижкою, ви можете довірити юридичної компанії “ПІК”

Допомога у викупі заставної нерухомості

Купити свій кредит у діючого банку безпосередньо неможливо. Це прямо заборонено законом, в зв’язку з високим корупційним ризиком таких угод. Банки продають проблемну заборгованість колекторським або, як вони називаються правильно, факторинговим компаніям. Залежно від домовленостей знижка на такий кредит може досягати 50 і більше відсотків його номіналу. Компанії, що займаються факторингом, зобов’язані мати ліцензію на цей вид діяльності. Вони мають право закривати кредити на умовах договору, укладеного з боржником і готові торгуватися в межах, отриманої при покупці, знижки. Більш того, просунуті юридичні компанії спеціально набувають ліцензію на факторинг і займаються викупом боргів своїх клієнтів. Аналогічно, вони можуть надати і допомогу у викупі заставної нерухомості.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Юридичний супровід викупу боргу, куди звернутися за допомогою?

Ми вже розібралися, що допомога у викупі боргу зі знижкою повинні надавати юридичні компанії. Добре, якщо така компанія займається цією діяльністю давно і має значні успіхи на цьому поприщі. Запитайте друзів і знайомих, які вирішили свої проблеми, і дійте за їхніми рекомендаціями, або промоніторьте мережу інтернет на предмет відгуків про такі компанії.

В Україні і в Києві, високим авторитетом користується компанія ПІК. Вона створена юристами, які самі в 2014 році потрапили в складну кредитну ситуацію і зуміли з честю з неї вийти. Тепер вони допомагають іншим позичальникам. ПІК має всі необхідні ліцензії та досвід для того, щоб організувати повний юридичний супровід викупу боргу.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img