img Рішення кредитних проблем - компанія з кредитних питань | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Хто допоможе при вирішенні кредитних проблем

Україна почала оговтуватися від наслідків кризи 2014 року. Однак проблема невиплачених вчасно кредитів стримує розвиток країни і є важким тягарем для позичальників. Є законні способи зменшення заборгованості та закриття кредитів зі знижкою, але позичальники часто не мають необхідних знань і досвіду для цього. Оголошень: допоможу викупити кредит в пресі та інтернеті предостатньо, але довіряти вирішення проблем першому зустрічному не можна. З’ясуємо, які існують способи закрити кредит, заощадивши гроші, і хто може допомогти в цьому.

Способи економії при виплаті кредитів

Відразу обмовимося, що циркулюють на побутовому рівні чутки про те, що є законні способи не платити по кредиту взагалі, насправді не відповідають. Заплатити доведеться, але заощадити на виплаті можна.

Від кризи в економіці постраждали не тільки позичальники, але і самі банки. З 2014 року втратили платоспроможність більше 80 банків. Кредитні установи, які продовжують функціонувати, відчувають тиск портфелів проблемних кредитів. Великі портфелі таких активів посилюють вимоги НБУ до банку і можуть призвести до його ліквідації. Проблемну заборгованість, як ліквідованих, так і діючих банків активно розпродають. Продається право вимоги всього обсягу заборгованості. Продавець,звісно, при цьому дає покупцеві знижку.

З початку 2018 року, кредити банків, що ліквідуються виставляються на голландські аукціони. Такі аукціони йдуть зі зниженням ціни. Не будемо в цій статті глибоко вникати в метод проведення аукціону, відзначимо лише, що знижка на кредит , до купується може досягати 80% його номіналу. Крім того, на такому аукціоні свій кредит має можливість викупити і сам позичальник. Але потрібно відзначити, що для перемоги в цьому аукціоні і отримання максимально-можливої знижки, необхідний великий практичний досвід таких угод.

Допомога у викупі заставної нерухомості

Купити свій кредит у діючого банку безпосередньо неможливо. Це прямо заборонено законом, в зв’язку з високим корупційним ризиком таких угод. Банки продають проблемну заборгованість колекторським або, як вони називаються правильно, факторинговим компаніям. Залежно від домовленостей знижка на такий кредит може досягати 50 і більше відсотків його номіналу. Компанії, що займаються факторингом, зобов’язані мати ліцензію на цей вид діяльності. Вони мають право закривати кредити на умовах договору, укладеного з боржником і готові торгуватися в межах, отриманої при покупці, знижки. Більш того, просунуті юридичні компанії спеціально набувають ліцензію на факторинг і займаються викупом боргів своїх клієнтів. Аналогічно, вони можуть надати і допомогу у викупі заставної нерухомості.

Юридичний супровід викупу боргу, куди звернутися за допомогою?

Ми вже розібралися, що допомога у викупі боргу зі знижкою повинні надавати юридичні компанії. Добре, якщо така компанія займається цією діяльністю давно і має значні успіхи на цьому поприщі. Запитайте друзів і знайомих, які вирішили свої проблеми, і дійте за їхніми рекомендаціями, або промониторьте мережу інтернет на предмет відгуків про такі компанії.

В Україні і в Києві, високим авторитетом користується компанія ПІК. Вона створена юристами, які самі в 2014 році потрапили в складну кредитну ситуацію і зуміли з честю з неї вийти. Тепер вони допомагають іншим позичальникам. ПІК має всі необхідні ліцензії та досвід для того, щоб організувати повний юридичний супровід викупу боргу.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img