img Викуп кредиту на торгах✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Хто може викупити кредит на торгах

Кількість проблемних кредитів зростає. Українці не справляються з узятими на себе зобов’язаннями і шукають шляхи вирішення проблеми. Одним з варіантів є придбання прав вимоги за кредитом зі знижкою. З’ясуємо, чи вдасться погасити свій кредит за суму, меншу, ніж номінальний борг, і як відбувається викуп проблемних кредитів.

ЧИТАТИ ЩЕ: Заборгованість по кредиту Україна

Чому кредитори готові дати знижку при погашенні позики

Наявність великого портфеля проблемних кредитів погіршує показники банку. При незадовільних показниках банк не може претендувати на допомогу НБУ і ризикує втратити ліцензії. Тому від кредитів, які і так не виплачуються, банки прагнуть позбутися шляхом їх продажу зі знижкою. Набувачами прав вимоги по таких позиках стають факторингові компанії або, як їх частіше називають, колектори.

Суть діяльності колекторів полягає в покупці боргу зі знижкою і примусі позичальника до його виплаті повністю. На різницю між сплаченою і отриманою сумою колектори і існують. Іноді колекторські фірми погоджуються погасити позику зі знижкою, за умови, що погашення відбудеться швидко, а сума їх влаштує. Безпосередньо купити свій борг у банку не можна, так як це може бути кваліфіковано, як корупція. За те деякі юридичні компанії, що допомагають боржникам, і ПІК зокрема, спеціально придбали ліцензії на факторинг. Звернувшись в такі фірми, ви зможете, за їх посередництвом, погасити борг із знижкою.

Але основною темою статті є торги по кредитах. На торгах продаються проблемні кредити, банків знаходяться в процесі ліквідації, за рахунок виручених коштів, погашаються борги ліквідованих фінансових організацій перед своїми кредиторами.

ЧИТАТИ ЩЕ: Боржники по кредитах Україна

Як продають кредити, і чи вдасться їх купити

Правила, за якими відбувається викуп кредиту на торгах , змінилися на початку 2018 року. Раніше борги продавали за класичною схемою:

 • Кредит виставлявся зі знижкою.
 • Переможцем аукціону ставав той, хто пропонував найбільшу суму.

Тепер використовується схема голландського аукціону. Кредит виставляється на торги за 100% номіналу. Далі, схема аукціону виглядає так:

 • Голландський етап. Через певні проміжки часу ціна лота опускається на 1%. Переможцем етапу стає той, хто першим погодиться сплатити сталу ціну.
 • Етап закритих ставок. Переможець голландського етапу в ньому не бере участь. Решта учасників торгів, можуть запропонувати свою ціну за лот, що перевершує ту, що встановилася на голландському етапі.
 • Етап відкритих ставок. Цінові пропозиції розкриваються. Перемагає той, хто запропонував більше або переможець голландського етапу, якщо він готовий перебити ціну конкурента.

Максимальна знижка на голландському аукціоні може досягати 80%. Викуп кредиту на торгах можливий і самим позичальником. Однак, важливо не упустити потрібний вам лот і не переплатити за нього. Для цього потрібно мати необхідний досвід. У співробітників компанії ПІК такий досвід є. Зверніться до нас за допомогою, і вона буде надана.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img