img ВИКУП КРЕДИТІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Хто і як викуповує кредити фізичних осіб

Позичальник не має права противитися передачу прав вимоги новому кредитору. Дізнаємося, як відбувається викуп кредитів фізичних осіб.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК КРАЩЕ ПОГАСИТИ КРЕДИТ

Варіанти продажу прав вимоги за кредитом

Основними власниками боргових зобов’язань в Україні є банки. Тому розповімо про те, як продають кредити ці установи.

Фінансова криза розділив українські банки на дві групи:

 • Ті що продовжують працювати.
 • Розорилися і знаходяться в процесі ліквідації.

Викуп кредитів фізичних осіб, в залежності від того, до якої групи належить позика, яку видав банк, має особливості.

Працюючі банки, прагнуть зняти проблемні кредити з балансу і продають їх колекторським агентствам зі знижкою. Залежно від кредитора і позичальника знижка становить від 20 до 80% номінальної суми боргу.

Банки, що знаходяться в стадії ліквідації, мають борги перед вкладниками, державою, співробітниками і кредиторами. Усе їхнє майно розпродається на голландських аукціонах. Максимальна знижка в ході аукціону може скласти 80% від номінальної суми боргу.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Чи є можливість погасити свій кредит зі знижкою

Ряд юридичних фірм, і зокрема компанія ПІК, придбали фінансову ліцензію, для викупу боргів своїх клієнтів і погашення їх на обумовлених заздалегідь умовах.

Кредити банків, що ліквідуються, продаються на відкритих аукціонах, що проходять в інтернеті. У таких аукціонах викуп кредитів фізичних осіб доступний і самим позичальникам безпосередньо. Однак, щоб виграти аукціон і при цьому отримати максимальну можливу знижку, необхідний досвід. Краще найняти фахівця з юридичних фірм, що займаються захистом прав позичальників.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img