img ВИКУП КРЕДИТУ✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Викуп свого кредиту зі знижкою

Ситуація в економіці України далека від блискучої. Частина позичальників, які взяли в «гладкі» роки значні довгострокові кредити, відчувають труднощі з їх погашенням. Доводиться шукати різні схеми, які дозволяють і від боргу позбутися і не розоритися остаточно. Зокрема використовується схема — викуп кредиту і подальше його погашення на пільгових умовах. Дізнаємося, хто може допомогти з реалізацією цієї схеми.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК КРАЩЕ ПОГАСИТИ КРЕДИТ

Як і хто викуповує кредити

Банки, бажаючи позбутися від проблемних активів і поліпшити свої економічні показники, досить активно розпродають проблемні кредити. Звісно,такі борги продаються зі значною знижкою, саме знижка і приваблює покупців. Надалі новий власник прав вимоги за кредитом, прагне стягнути борг повністю і заробити на різниці. Знижки, у залежності від банку, в якому брався кредит і самого кредиту можуть складати від 15% до 80% його номінальної вартості.

Викуп кредиту можливий, як у діючих банках, так і у фінансових установах, що перебувають у стадії ліквідації. Діючі продають кредити самостійно, активи ліквідованих банків розпродають ліквідатори, в останньому випадку, процедура організується через голландський аукціон, що йде з пониженням ціни.

Покупець кредиту, на відміну від самих банків, має право погасити його за частину вартості. Здавалося б, купи свій борг із знижкою і виріши проблему, але все не так просто. На сьогоднішній день практикується викуп кредиту і по мікропозикам МФО у колекторів.У всіх операціях потрібно залучити фінансову компанію, від досвіду і порядності якої і залежить кінцевий результат.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Хто допоможе з викупом кредиту

Якщо ви хочете викупити кредит і вигідно його погасити, зверніться в юридичну компанію ПІК. Основний профіль діяльності компанії — вирішення боргових проблем своїх клієнтів. Для допомоги їм, через схему викупу кредиту, компанія ПІК спеціально створила фірму, що має ліцензію на факторинг. Зверніться до юристів ПІК, узгодьте умови, і ваш борг буде викуплений і погашений у відповідності з домовленістю.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020
 • review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img