img Кредит в пулі - надійна юридична компанія | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Кредит в пулі куплений факторинговою компанією: чого чекати боржнику?

Багато неплатників сподіваються на те, що якщо факторингова компанія за відносно невелику ціну придбала лот з кредитами, то і ціна боржнику буде оголошена невелика.З’ясуємо чи це так.

Як працюють колектори

Факторингові, або колекторські, компанії мають серед позичальників України сумнівну репутацію. Щоб зрозуміти, що чекає позичальника, потрібно усвідомити, що:

 • Факторингова компанія – не благодійна організація. Єдине завдання – на інвестиціях в пули заробити якомога більше грошей.
 • Скільки грошей зажадає і які методи стягнення буде використовувати факторингова компанія, залежить не від фінансових можливостей боржника, а від внутрішньої політики організації. У кожної свої прийоми роботи, вимоги і рівень лояльності.

Потрібно зрозуміти, що колектори дійсно мають можливість дати знижку, але для того щоб її отримати потрібно грамотно провести переговори з ними. Більшості українців для цього потрібна юридична допомога.

Читати ще: Викуп кредиту у банку або колекторів

Як уникнути викупу боргу колекторами

Кращий спосіб погасити свій кредит зі знижкою, це викупити його на торгах самостійно. Однак, таке під силу не всім. Для перемоги на аукціоні, та ще й за мінімально можливою ціною, потрібен великий практичний досвід. Краще звернутися за допомогою до фахівців. Такі фахівці є в юридичних компаніях, які спеціалізуються в кредитній сфері. Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, обов’язково зверніться за допомогою до професіоналів.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img