img Взяти кредит з простроченням в МФО✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Що робити, якщо ви прострочили платежі по мікропозикам

Мікропозики, у зв’язку з погіршенням матеріального становища українців, стали надзвичайно популярні. Видають їх майже кожному бажаючому, перевірка платоспроможності позичальника відсутня. Однак легкість отримання позики часто обертається серйозними проблемами при його погашенні. З’ясуємо, чого категорично робити не можна, якщо ви маєте кредит з простроченнями, і куди звернутися за допомогою.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПРОСТРОЧЕНИЙ КРЕДИТ

Чому мікропозики настільки небезпечні для позичальників

До мікропозик відносяться порівняно невеликі за розміром кредити видаються без застави та належної перевірки позичальника кредиту. Найбільш часто такі позики беруть в мікрофінансових організаціях (МФО) або онлайн. Позики по кредитних картах різних банківських установ не відрізняються від названих раніше своїми умовами і теж відносяться до мікропозик.

Люди, що отримують швидку позику, часто не замислюються про те, що вступили в кредитні відносини. Коли виникають проблеми з платежами, в інтернеті з’являються пошукові запити типу: «взяти кредит з простроченнями в МФО», що говорить про те, що позичальник мало розуміє свою ситуацію. Взяти кредит з простроченням до МФО з часом стає неможливо. За прострочення по мікропозикам нараховуються грабіжницькі штрафи і пені, і люди шукають, де взяти ще один кредит, щоб погасити хоча б відсотки або зробити пролонгацію кредиту. Іноді, в перший же день прострочення, сума боргу збільшується вдвічі. У сукупності з надзвичайно завищеною процентною ставкою, прострочена мікропозика може створити серйозні проблеми своєму одержувачу, який “набрався” кредитів.

Кредит на карту з простроченнями в Україні теж не видають. Але прострочення трапляються і тут володар карти з подивом дізнався, що умови кредитування сильно відрізняються від звичайних банківських, і відповідаю тим, що виставляють різні МФО.

Що буде далі?

Кредитори чекати не люблять. На позичальника спускаються колектори. Їх мета – залякати і примусити боржника терміново розрахуватися, “знайти” гроші будь-яким способом. Їх загрози ефемерні тільки частково. Та частина, яка відноситься до подачі в суд, арешту майна, його конфіскації і розпродажу за безцінь, цілком можлива. Але на запитання: «якщо прострочення за кредитом, що робити?», колектор відповідає завжди невірно.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗАКРИТИ МІКРОЗАЙМИ

Що робити, якщо ви прострочили платежі

Спочатку чітко з’ясуємо, чого робити не можна ні в якому разі. Не можна брати позику в іншому МФО, щоб розрахуватися за наявного боргу, а саме таку пораду подають колектори. Подумайте самі:

 • Ви взяли порівняно невелику суму в борг, але заплатити її своєчасно не зуміли.
 • Сума боргу помітно зросла. Тепер дайте відповідь на питання: «Чи зможете ви вчасно оплатити новий кредит, взятий на тих же умовах, на велику суму?». Правильна відповідь на нього – ні. Відповідно, маючи кредит з простроченням, потрібно шукати інші способи виходу з положення.

Варіанти вирішення проблеми, а вони є, вам можуть підказати в юридичній компанії ПІК. Компанія спеціалізується на захисті прав позичальників понад 10-ти років. Списані мільйонні суми боргів. Захищені тисячі клієнтів. Кожна кредитна справа має свої особливості. Видати універсальні поради неможливо. Зверніться за консультацією в ПІК, і дізнайтеся, як діяти правильно.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img