img Кредит під заставу нерухомості чим небезпечний✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

У чому полягає основний ризик отримання іпотечного кредиту

За запитом в інтернеті: «кредит під заставу нерухомості чим небезпечний», знайдуться десятки довгих статей. Ми постараємося відповісти коротко — Взявши кредит під заставу нерухомості, ви ризикуєте залишитися жебраком та Бомжем, і залишити на вулиці всю свою сім’ю.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК НЕ ПЛАТИТИ ІПОТЕКУ

Щоб трохи деталізувати відповідь на запит «кредит під заставу нерухомості чим небезпечний», і щоб читачі не подумали, що це жарт, розповімо трохи про іпотечне кредитування та методи стягнення банками прострочених боргів. Отримання іпотечного кредиту починається з підписання договору кредитування. У кожному такому договорі є, так зване, іпотечне застереження. Ця обмовка дозволяє банку переоформляти предмет застави на себе, при невиконанні позичальником умов договору. Формально банк може переписати ваше житло на себе в перший же день прострочення за кредитом.

Однак своїм правом банк користується не завжди. Причина в тому, що, переписавши на себе заставне майно, банк позбавляється можливості пред’являти боржнику додаткові фінансові вимоги, а вони у банку цілком можуть бути. Ситуація виглядає так:

 • якщо кредит майже виплачений і вартість вашого житла вище заборгованості, банк користується відповідним застереженням, і перепише квартиру або будинок на себе;
 • якщо борг великий, банк через суд отримує право вилучати і продавати будь-яке ваше майно до повної виплати боргу. У цій ситуації позичальник може залишитися без нічого і з величезним боргом.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

З житла сім’ю, в обох випадках, виселяють

Ті, хто задається питанням: «кредит під заставу нерухомості чим небезпечний», перед прийняттям рішення про отримання кредиту повинні дуже чітко розрахувати свої можливості щодо виконання його умов. Ті, хто цього не зробив і тепер пожинає плоди, можуть звернутися в юридичну компанію ПІК, яка вже 5 років тільки і займається порятунком таких боржників.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img