Юридична компанія «ПІК»

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО КРЕДИТ ПРОДАЛИ ФІНАНСОВІЙ КОМПАНІЇ

 

Дізнатися про те, що кредит продали, сьогодні може будь хто, боржник, який взяв мікрозайм, іпотеку або автокредит. На продаж права вимоги за кредитом колекторам згода боржника не потрібна.

Що робити, якщо кредит купила фінансова компанія? Такий запит в українському сегменті інтернету ставлять все частіше і якщо ви читаєте цей матеріал, можливо і ваш кредит купила факторингова компанія або фінансова компанія, в простолюдді-колектора.

Де фінкомпанії купують кредити і як це відбувається

Однозначно робота фінансових компаній орієнтована на отримання прибутку, поштовхом до їх теперішнього розвитку послужило три фактори:

 • Ліквідація великої кількості банків в Україні.
 • Велика кількість мікрозаймів, виданих населенню.
 • Комерційні банки позбавляються від проблемних активів.

До відома! Борги банків в стадії ліквідації купують на аукціонах, організованих ФГВФО, якщо у вас був борг в одному з банків, його однозначно продали і у вас вже новий кредитор.

Найбільш активно борги банків в стадії ліквідації купують такі фінансові компанії:

 • ФК ФАСТЛАЙН КАПІТАЛ
 • ФК ЄВРОПАРТНЕР ФІНАНС
 • ФК УКРДЕБТ ПЛЮС
 • ФК КОНСАЛТ СОЛЮШЕНС
 • ФК ДОВІРА ТА ГАРАНТІЯ
 • ФК ФІНРАЙТ
 • ФК ДНІПРОФІНАНСГРУП
 • ФК СВІТ ФІНАНСІВ
 • ФК Росвен Інвест Україна
 • ФК ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙ
 • ФК СПЕКТРУМ ЕССЕТС
 • ФК ДЕВЕЛОП ФІНАНС
 • ФК ПРЕМІУМ ЛІГАЛ КОЛЕКШИН

Мікрозайми продають колекторам фінкомпанії, які дають кредит. Комерційні банки також створили свої факторингові компанії і розпродають на зовнішні, за прийнятну суму.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Варто пам’ятати: якщо ви маєте прострочений кредит МФО більше 90 днів, у вас з високою ймовірністю новий кредитор. Це теж фінансова компанія, але її спеціалізація – стягнення простроченої заборгованості.

Як фінансові компанії стягують борги

Робота кипить і балансує на межі законності, особливо у випадку з мікрокредитами. Потрібно розуміти, що вони підуть в наступ і поки з вами мило розмовляє менеджер компанії і ви обіцяєте йому погасити найближчим часом кредит по іпотеці, ваша квартира вже переоформлена на фінансову компанію і через місяць вони будуть вас виселяти, а не домовлятися. Або відкрито виконавче провадження і наклали арешт, опишуть і розпродадуть все, що у вас є, ще й залишитеся винні.

Увага! Якщо ваш кредит вже у колекторів, не думайте, що ваше життя не зміниться. Не платив банку 10 років і далі буду, не виплачував мікропозику і не буду не платити. Це бізнес, не банк з менеджерами на роботі.

Які будуть наслідки стягнення боргу

Найбільші ризики у забезпечених заставою кредитів, тут дуже вірогідність втрати майна, будь то автомобіль або нерухомість. У боржників за мікропозиками, ситуація відрізняється, це в основному психологічний пресинг, який цілком може закінчиться рішенням суду і відкриттям виконавчого провадження, арештом і реалізацією майна боржника.

Узагалі, стягнуто чи не стягнуто з вас борг, наслідки:

 • відкрито виконавче провадження, це плюс 10% до боргу;
 • накладено арешт на все майно, нічого не продати, не купити;
 • реєстр боржників, кредит не взяти, нічого не продати;
 • заборона на виїзд, в реєстрі прикордонної служби

Що робити якщо кредит купила фінансова компанія

Відповідь однозначна, не забувати і не втрачати пильність. Як домовитися з фінансовою компанією, самостійно або з допомогою адвоката юридичної компанії, вирішувати вам.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Піти в глуху оборону вийде, про вас не забудуть і не простять вам борг. Результат домовленостей багато в чому залежить від позиції та можливостей переговірника, радимо вам не помилитися з вибором”.

Як можна закрити питання з проблемним кредитом назавжди

Ось основні способи вирішення питання з проблемним кредитом, проданим колекторській організації:

 • Судитися з новим кредитором виграти або програти. Так, це можливо, довго, але, вибираючи адвоката, чітко визначте результат, який ви отримаєте. В іншому випадку, ви витратите гроші на адвоката та суди. Можете користуватися майном, ще якийсь час, але програєте.
 • Викупити сам борг із знижкою, яка буде ціна викупу, залежить від конкретного випадку. Є застава чи ні, суми боргу, складності стягнення і т. д.
 • Погасити кредит шляхом продажу предмета застави, якщо він є.

Важливо! Проблемний кредит купили колектора або фінкомпанія, це той випадок, коли можна сказати, що порятунок потопаючого-справа рук самого потопаючого.

Для вас це нове випробування, однозначно. Рішення потрібно приймати виважено і швидко, а ми постараємося вам допомогти. Те, що для вас проблема як для кухаря, бізнесмена або вчителя, для нас не проблема, як для юриста по кредитах.

 

Як викупити борг у фінансової компанії?

Закриття кредиту через факторинг! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн