img Кредит купили колектора✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Колектори викупили ваш борг – поспішаємо до антиколекторів

В Україні великий портфель кредитів купили і ще куплять у банків у ліквідації, так звані факторингові компанії, в народі – колектора. Колекторська діяльність оточена цілим рядом міфів, але назвати дії збирачів боргів коректними ніхто не зважиться. Дізнаємося, що робити, якщо право вимоги на аукціоні викупили колектори, та до кого звернутися за допомогою.

ЧИТАТИ ЩЕ: БОРГ ПРОДАЮТЬ КОЛЕКТОРАМ

Хто такі колектори і як вони працюють

З юридичної точки зору, ніяких колекторів в Україні не існує. Діяльністю по збору боргів займаються факторингові компанії — юридичні особи, які отримали спеціальну державну ліцензію на заняття цією діяльністю. І так: юридично правильно, колектори називаються — факторами, причому не всі фактори працюють так як ті кого називають колекторами. Але про це пізніше.

Колекторські компанії існують на різницю між ціною по якій вони придбали борг і сумою, яку вдалося отримати з боржника. Борги вони купують зі знижкою, а стягнути намагаються повністю. При цьому, чим швидше відбувається стягнення, тим швидше колектора отримують прибуток. Тому, на першому етапі, колектора діють жорстко, прагнучи залякати позичальника і змусити його знайти гроші будь-яким способом.

Багатьох цікавить, чи можуть колектора забрати квартиру за борги — так можуть. Але для цього їм потрібно:

 • отримати рішення суду про примусове стягнення боргу, порушити виконавче провадження, заарештувати, конфіскувати і продати житло на аукціоні.
 • прийняти у власність по іпотечній застереженні і вселити вас з квартири, потім продати як свою власність.

Будь-які інші дії — кримінал, а колектори її уникають, хоча і тут досвідчений юрист може знайти порушення процедур.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Виникає питання — як домовитися як домовитися з колекторами? Адже вони купують борг зі знижкою доходить до 80% номіналу, і могли б заробити, погасивши кредит, за частину його обсягу. Колекторські агентства прагнуть максимізувати прибуток і на такі угоди йдуть неохоче. Вам потрібно звернутися за допомогою до антиколекторів.

Допомога антиколекторів проблемним позичальникам

Якщо кредит купили колектора, антиколектори — співробітники юридичних компаній, що займаються захистом прав боржників, зуміють домовитися з ними набагато швидше і ефективніше ніж сам позичальник. Навіть коли боржник домовився самостійно, краще скористатися послугами досвідчених юристів, сама угода може бути”підводні камені”, про які колектора “забудуть”.

Ще колектори знають, що після появи в справі юристів, залякувати боржника не вийде, а це означає тривалий судовий процес, який ще й може бути розтягнутий на роки за допомогою юридичних прийомів.

За договором з клієнтом антиколекторська компанія здатна викуповувати борги і погасити їх на заздалегідь обумовлених із клієнтом умовах. Це можливість зберегти майно, позбавитися від боргів і заощадити кошти.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img