img БАНК ПОДАВ ДО СУДУ УКРАЇНА✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Колектора банку

Неоплачений кредит стає непосильною ношею або про нього намагаються не думати, забути і користуватися майном як своїм власним. Але до розміру боргу додаються штрафи, пеня, регулярно телефонують з банку, відправляють смс-оповіщення. Якщо клієнт ігнорує кредитора, до справи підключаються грізні колектори.

В Україні вони працюють у вигляді штатного відділу при банківської організації або у формі окремої компанії. Куди потрапить боржник, залежить від суми боргу, кількості прострочених днів, і банку кредитора. Розглянемо ситуацію, коли взаємодія колектора з позичальником відбувається без поступки права вимоги. В цьому випадку кредитна структура просто оплачує фірмі винагороду за роботу з клієнтом. При цьому згода або сповіщення боржника – необов’язково.

ЧИТАТИ ЩЕ: Викуп боргу у банку

Банк подав до суду – дії позичальника

Колектори, що діють від імені банківської організації, не подають до суду на боржника. Так, вони загрожують розглядами, але загрози не підкріплені законом до тих пір, поки банк не продасть борг колекторській фірмі.

Колектори вміють тиснути на позичальників психологічно, в «арсеналі» їх методів багато перевірених, що працюють безвідмовно. Однак встоявши, не чекайте, що залишать в спокої. Банк подасть в суд і тут без допомоги юриста не обійтися. Коли мова йде про великий борг, наприклад іпотечну позику, то є ризик залишитися без майна, яке в заставі у банківської установи.

ЧИТАТИ ЩЕ: Купити у банку свій кредит

Відзначимо способи вирішення проблеми з проблемним кредитом. В ході судових розглядів можливо добитися списання пені і штрафів, зменшити суму боргу, скасувати неправомірне рішення суду, зняти арешт з майна. Крім того, коли банк отримав рішення суду, яке не влаштовує боржника (стягнення заставного майна), подати зустрічний позов в апеляцію. Досвідчені юристи допомагають відстояти ваші права перед банком, зберегти житло і домогтися справедливості.

Проблемний кредит, іпотека,автокредит, позика МФО.
Реєстр боржників, арешт нерухомості та автомобіля.
Ми займаємося боргами. Юридична допомога.

Ваша юридична компанія “ПІК”

Першу консультацію можна отримати безкоштовно за телефонами:

+38 (095) 150 0501;

+38 (097) 050 0501

в режимі онлайн свого месенджера, або заповнивши форму запиту.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img