img Викупити іпотечний кредит - консультація з юридичних питань | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Як викупити іпотечний кредит?

Незважаючи на те, що ставка по іпотечних кредитах, як правило нижче, ніж за споживчими, таке зобов’язання теж може перетворитися у невигідну і не підйомну ношу для людини.

Для боржника, у якого через регулярні прострочення і нараховані штрафи повернення кредиту стає важким тягарем, виходом стане викуп боргу банку на третю особу. Таким чином можна знизити його вартість до 50% і не втратити заставне майно – автомобіль або квартиру.

ЧИТАТИ ЩЕ: Валютний мораторій по кредиту

Особливості покупки боргу

Оформити викуп боргу у банку на себе або на поручителів боржник не може. Для цього потрібна фінансова організація, або інша фізична особа. Представляти інтереси боржника перед банком може профільний юрист по проблемних кредитах. Він допоможе розробити оптимальну стратегію щодо зниження вартості покупки.

Так як банки також не зацікавлені в проблемних кредитах, як і боржники, домовитися про зниження вартості не складе труднощів. Затвердивши суму викупу, права на вимогу боргу переходять до посередника – фірму, що представляє інтереси боржника. Потім відбувається поступка прав на користь довіреної особи клієнта, як правило, його близького родича або друга.

Що робити далі ви можете вирішити між собою: заморозити (формально борг залишається, але оплачувати його не потрібно) або закрити (оформити погашення, але не оплачувати). У другому випадку людина, яка стала власником вашого кредиту, повинен буде сплатити податок на прибуток.

ЧИТАТИ ЩЕ: Кредит в Укрсоцбанку – заборгованість

Головне, не затягувати з рішенням про викуп боргу у банку. Інакше це зроблять факторингові компанії, які спеціалізуються на масових покупках кредитів – тоді доведеться повертати новому кредитору повну суму.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img