img Як зберегти іпотечну квартиру після суду✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Що робити з іпотечним кредитом

🆘🆘🆘 Вирішили написати матеріал на тему проблемних іпотечних кредитів і що чекає боржників за такими кредитами в 2020 році. Тут є про що розповісти, будемо намагатися спрогнозувати розвиток ситуації.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЧИ МОЖНА ПРОДАТИ ІПОТЕЧНУ КВАРТИРУ

⚠️ Коротко про проблему іпотечних кредитів

2020 рік можна назвати частково переломним для боржників, що мають кредит на нерухоме майно, будь то квартира або будинок. Якщо нежитлові приміщення стягувалися банками протягом 2008-2019 років, то житлова нерухомість була під валютним мораторієм і велика частина у ліквідованих банках Надра банк, Дельта банк і інших. В цьому році швидше за все ліквідація закінчиться і будуть продані пули всіх банків банкрутів.

Другий момент, який не можна не згадати, це остаточне злиття Альфа Банк та Укрсоцбанк з великим портфелем іпотечних кредитів. Якщо Укрсоц, перебуваючи в самостійному плаванні, не займався стягненням, то Альфа Банк робить це досить жорстко і професійно.

Третій момент, це скасування валютного мораторію на стягнення по іпотеці з жовтня 2020 року у зв’язку з прийняттям закону про банкрутство, що можливості залишити собі іпотечне майно не передбачає і ще вимагає додаткових витрат для проведення такої процедури боржником.

Четвертий момент, це поява на ринку України так званих ФК, фінансових компаній, із залученим іноземним капіталом і власне місцевий капітал, бажаючий заробити на купівлі боргів.

Окремо скажемо про ініціативи міністерства юстиції України, таких як автоматичний арешт рахунків боржника всіма банками до кінця року, власне сам реєстр боржників і приватних виконавців.

📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:

АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

⚠️ Прогноз розвитку подій на 2020 рік

Скасування мораторію і продаж прав вимоги за іпотечними кредитами може і швидше за все залише без житла тисячі наших співгромадян. Мляві спроби протестів з Кабміном і Офісом Президента не до чого не приведуть. На сьогоднішній день боржників вже виселяють з квартир і “відстояти” майно, а по правді кажучи, тільки сутичку з кредитором, адже вони повернуться, можна тільки стінка на стінку, колектора проти боржника та його команди. Поліція в таких розборках опитує і їде, якщо немає тілесних ушкоджень.

Факторингові компанії, купуючи кредити, зовсім не нагадують старий добрий банк з менеджером Антоном, який дзвонив раз в рік і “мимрив” у трубку, що у вас борг за кредитом та коли банк може одержати оплату. Більшість звикла жити саме так, щось відповісти і жити далі. Багато боржників так живуть з 2007-2008 року і як говориться, в “вус не дують”. З факторинговими компаніями так не вийде. Перше, що вони роблять, це збирають витрачений капітал, ті, хто може викупити свій борг у ФК, відразу “біжать” і платять, а от далі йде процес стягнення по максимуму. Не будемо стверджувати, що все жахливо, але вас не забудуть і стягнення буде рухатися у максимально прискореному темпі.

Комерційні банки на цьому тлі теж “заворушилися”, багато стали продавати право вимоги на факторингові компанії, Альфа банк створив власну структуру по стягненню і виселенню. Навіть улюблений Приватбанк пожвавився останнім часом, пішли позови і добровільні продажі. Швидше за все його теж готують до приватизації і його портфель теж скоро вийде на продаж.

Хто допомагає? Так, це приватні виконавці з якими прямо скажемо неможливо “порішати” питання і вони все пам’ятають і працюють. Більшість банків вже перейшли до приватних виконавців, факторингові компанії продовжують стягнення з “госами” тільки там, де процес запущений і видно результат, нові провадження відкривають тільки у “приватників”. Винагорода в 10-20 % робить приватного виконавця максимально мотивованим стягнути у вас борг, призупинити цей процес може тільки суд.

⚠️ Суди та адвокати в Україні

Багато розмов ходить про необхідність реформи судової системи, зараз брак суддів, а він по деяким регіонам критичний, призводить до того, що засідання мало того, що призначаються не швидко але і переносяться на місяці. Це звичайно грає на руку боржнику, який оскаржує “все”. Відповідно і в адвоката є робота на місяці і роки. Саме це і ставить мету реформа судової системи, прискорити розгляд позову. Якщо ситуація зміниться, то затягнути процес або, як деякі кажуть, “заморозити кредит”, вже не вийде, банк практично в 70-90% правий і залишається останній рубіж, як виселити мешканців з іпотечного майна.

Виселення з іпотечної квартири сьогодні відбувається методами “дикого заходу”, хто сильніший, той і прав, законодавчо це повинна робити виконавча служба за рішенням суду. Але до повноважень виконавця не входить зняття з реєстрації прописаних у квартирі мешканців, на виписку теж потрібно рішення суду, хоча в іпотечному договорі прописано, що боржник не має права нікого прописувати без згоди іпотекодавця. Навіть коли квартира вже у власності банку або факторингової компанії, це непросто. Знову ж таки все впирається в суди і строки розгляду таких позовів. Це довго. Але якщо вас виселили з іпотечного житла, отримати назад його також практично неможливо, навіть якщо закон був порушений.

⚠️ Хто допоможе боржнику

Все це призвело до того, що адвокатською практикою щодо захисту боржників стали займатися люди, особливо в регіонах, які нічого не знають про закони, закон про Іпотеку, Виконавчу службу, Цивільний кодекс і користуючись, як деякі з них говорять, “досвідом”, намагаються захищати боржника від таких “монстрів”, як банки і фінансові компанії.

⚠️ Люди, просто відчуйте різницю БАНК або ФК і АДВОКАТ ЮРА з якого-не будь Холмяченська, вважаєте він може вам допомогти?! Ви в цьому не розбираєтеся, а він робить вигляд, що розбирається. Його завдання заробити грошей, на вас і вашій проблемі, а якщо не вийде, ну та й …. Знайде собі нового клієнта. Тому, наполегливо рекомендуємо вибирати адвокатів і компанії, які спеціалізуються на кредитно-фінансових відносинах. Так ви не тільки не змарнуєте гроші на Юру, але і можливо у вас з’явиться ШАНС зберегти вашу квартиру або інше майно.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020

  5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020
 • 5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

  5 star review  Спасибо огромнок Компании "ПИК" за поддержку и решение финансовых вопросов с МФО. Хочу отметить работу юриста Алены, профессионализм которой помог в решении очень не простой ситуации, которая у меня сложилась. Спасибо и удачи Вам в Вашей непростой работе. Буду рекомендовать Вашу компанию своим близким.

  thumb Анжела Мукоид
  7/23/2020
 • 5 star review  спасибо большое юридическая компания Пик, очень помогли справиться с проблемой особенную благодарность хотелось бы выразить юристу Виктории и всему коллективу Компании,процветания и успехов Вам,очень хорошая компания, Виктории отдельное спасибо за проделанную роботу РЕКОМЕНДУЮ обращайтесь эти люди всегда помогут и подскажут как все сделать СПАСИБО БОЛЬШОЕ

  thumb Nikolai CHUIKO
  7/20/2020

  5 star review  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  5 star review  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  5 star review  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  5 star review  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  5 star review  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  5 star review  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020
 • 5 star review  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  5 star review  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img