ЯК ВРЯТУВАТИ ІПОТЕЧНУ КВАРТИРУ✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

Що робити з іпотечним кредитом

🆘🆘🆘 Вирішили написати матеріал на тему проблемних іпотечних кредитів і що чекає боржників за такими кредитами в 2020 році. Тут є про що розповісти, будемо намагатися спрогнозувати розвиток ситуації. Списання боргів по іпотеці, мрія багатьох боржників.

📑 ЧИТАТИ ЩЕ:

ЧИ МОЖНА ПРОДАТИ ІПОТЕЧНУ КВАРТИРУ

⚠️ Коротко про проблему іпотечних кредитів

Як врятувати іпотечну квартиру? 2021 рік можна назвати частково переломним для боржників, що мають кредит на нерухоме майно, будь то квартира або будинок. Якщо нежитлові приміщення стягувалися банками протягом 2008-2020 років, то житлова нерухомість була під валютним мораторієм і велика частина у ліквідованих банках Надра банк, Дельта банк і інших. В цьому році швидше за все ліквідація закінчиться і будуть продані пули всіх банків банкрутів.

Другий момент, який не можна не згадати, це остаточне злиття Альфа Банк та Укрсоцбанк з великим портфелем іпотечних кредитів. Якщо Укрсоц, перебуваючи в самостійному плаванні, не займався стягненням, то Альфа Банк робить це досить жорстко і професійно.

Третій момент, це скасування валютного мораторію на стягнення по іпотеці з квітня 2021 року у зв’язку з прийняттям закону про банкрутство, що можливості залишити собі іпотечне майно не передбачає і ще вимагає додаткових витрат для проведення такої процедури боржником.

Четвертий момент, це поява на ринку України так званих ФК, фінансових компаній, із залученим іноземним капіталом і власне місцевий капітал, бажаючий заробити на купівлі боргів.

Окремо скажемо про ініціативи міністерства юстиції України, таких як автоматичний арешт рахунків боржника всіма банками до кінця року, власне сам реєстр боржників і приватних виконавців.

📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:

ДОПОМОГА ПОЗИЧАЛЬНИКАМ ІПОТЕЧНИХ КРЕДИТІВ

⚠️ Прогноз розвитку подій на 2021 рік

Скасування мораторію і продаж прав вимоги за іпотечними кредитами може і швидше за все залише без житла тисячі наших співгромадян. Мляві спроби протестів з Кабміном і Офісом Президента не до чого не приведуть. На сьогоднішній день боржників вже виселяють з квартир і “відстояти” майно, а по правді кажучи, тільки сутичку з кредитором, адже вони повернуться, можна тільки стінка на стінку, колектора проти боржника та його команди. Поліція в таких розборках опитує і їде, якщо немає тілесних ушкоджень.

Факторингові компанії, купуючи кредити, зовсім не нагадують старий добрий банк з менеджером Антоном, який дзвонив раз в рік і “мимрив” у трубку, що у вас борг за кредитом та коли банк може одержати оплату. Більшість звикла жити саме так, щось відповісти і жити далі. Багато боржників так живуть з 2007-2008 року і як говориться, в “вус не дують”. З факторинговими компаніями так не вийде. Перше, що вони роблять, це збирають витрачений капітал, ті, хто може викупити свій борг у ФК, відразу “біжать” і платять, а от далі йде процес стягнення по максимуму. Не будемо стверджувати, що все жахливо, але вас не забудуть і стягнення буде рухатися у максимально прискореному темпі.

Комерційні банки на цьому тлі теж “заворушилися”, багато стали продавати право вимоги на факторингові компанії, Альфа банк створив власну структуру по стягненню і виселенню. Навіть улюблений Приватбанк пожвавився останнім часом, пішли позови і добровільні продажі. Швидше за все його теж готують до приватизації і його портфель теж скоро вийде на продаж.

Хто допомагає? Так, це приватні виконавці з якими прямо скажемо неможливо “порішати” питання і вони все пам’ятають і працюють. Більшість банків вже перейшли до приватних виконавців, факторингові компанії продовжують стягнення з “госами” тільки там, де процес запущений і видно результат, нові провадження відкривають тільки у “приватників”. Винагорода в 10-20 % робить приватного виконавця максимально мотивованим стягнути у вас борг, призупинити цей процес може тільки суд.

⚠️ Суди та адвокати в Україні

Багато розмов ходить про необхідність реформи судової системи, зараз брак суддів, а він по деяким регіонам критичний, призводить до того, що засідання мало того, що призначаються не швидко але і переносяться на місяці. Це звичайно грає на руку боржнику, який оскаржує “все”. Відповідно і в адвоката є робота на місяці і роки. Саме це і ставить мету реформа судової системи, прискорити розгляд позову. Якщо ситуація зміниться, то затягнути процес або, як деякі кажуть, “заморозити кредит”, вже не вийде, банк практично в 70-90% правий і залишається останній рубіж, як виселити мешканців з іпотечного майна.

Виселення з іпотечної квартири сьогодні відбувається методами “дикого заходу”, хто сильніший, той і прав, законодавчо це повинна робити виконавча служба за рішенням суду. Але до повноважень виконавця не входить зняття з реєстрації прописаних у квартирі мешканців, на виписку теж потрібно рішення суду, хоча в іпотечному договорі прописано, що боржник не має права нікого прописувати без згоди іпотекодавця. Навіть коли квартира вже у власності банку або факторингової компанії, це непросто. Знову ж таки все впирається в суди і строки розгляду таких позовів. Це довго. Але якщо вас виселили з іпотечного житла, отримати назад його також практично неможливо, навіть якщо закон був порушений.

⚠️ Хто допоможе боржнику

Чи можна скасувати іпотеку? Все це призвело до того, що адвокатською практикою щодо захисту боржників стали займатися люди, особливо в регіонах, які нічого не знають про закони, закон про Іпотеку, Виконавчу службу, Цивільний кодекс і користуючись, як деякі з них говорять, “досвідом”, намагаються захищати боржника від таких “монстрів”, як банки і фінансові компанії.

Люди, просто відчуйте різницю БАНК або ФК і АДВОКАТ ЮРА з якого-не будь Холмяченська, вважаєте він може вам допомогти?! Ви в цьому не розбираєтеся, а він робить вигляд, що розбирається. Його завдання заробити грошей, на вас і вашій проблемі, а якщо не вийде, ну та й …. Знайде собі нового клієнта. Тому, наполегливо рекомендуємо вибирати адвокатів і компанії, які спеціалізуються на кредитно-фінансових відносинах. Так ви не тільки не змарнуєте гроші на Юру, але і можливо у вас з’явиться ШАНС зберегти вашу квартиру або інше майно.

Варіанти погашення іпотеки:

 • сплатити борг по іпотеці, в повному обсягі;
 • сплатити борг по іпотеці, зі списанням частини;
 • сплатити борг по іпотеці, за рішенням суду;
 • сплатити борг по іпотеці, в рамках виконавчого провадження;
 • сплатити борг по іпотеці, через факторинг.

🏦📲🎓 Закриття іпотечного кредиту. Допомога позичальникам іпотечних кредитів. Юридична компанія “ПІК”. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  7/25/2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам.

  thumb Анастасия Рязанова
  7/16/2021

  5 star review  Огромное спасибо за вашу работу,помогли справиться с большими проблемами по 5 кредитам ,поддержали,успокоили и добились хороших условий по закрытию,которые устроили и меня и кредиторов.

  thumb CRASH PROFIT
  7/02/2021

  5 star review  Пользовался юридическими услугами юристки Виктории в ЮК ПИК. Была постоянно на связи, предоставила все услуги за которые заплатил. Остался доволен. Рекомендую.

  thumb Дмитрий Свиридов PROLove
  6/03/2021
 • 5 star review  Хочу поблагодарить специалиста ,юриста ,человека,знающего своё дело Алёну Валериевну. Помогла решить мои вопросы быстро, чётко,всегда на стороне клиента.Просто пять звёзд за профессионализм ! Успехов и процветания!

  thumb Natali Natalie
  5/19/2021

  5 star review  Искренне советую обратиться в ЮК ПИК тем, кому нужна помощь с проблемными кредитами. Мои карты разблокировали спустя месяц после обращения, только благодаря Алексею Савельеву! Перед тем, как позвонить в эту компанию, была у двух адвокатов в своём городе. Это ужас! Зря потраченное время и деньги за консультации! А здесь всё чётко, профессионально и по делу. Спасибо)

  thumb Irena króliczek_maluszek
  4/18/2021

  5 star review  Рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень хочу выразить огромную благодарность юристу Алексею Савельеву - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. Мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Елена Мовчан
  4/08/2021

  5 star review  Здесь вопрос с кредитором решился положительно быстро,четко,уверенно.Спасибо специалисту Елене и вцелом всей компании.Рекомендую!

  thumb dmitryi bodnar
  3/03/2021
 • 5 star review  Очень рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень непростой ситуацией помог справиться юрист Алексей Савельев - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. С его помощью всего лишь в течении нескольких недель были закрыты все мои проблемные вопросы. И мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Марина Любашенко
  2/27/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить ЮК.ПИК за оказанную помощь в снятии арешта с моего авто за неуплату штрафа,особенно хочу побдагодарить Дениса Станимак за профенализм и быстрое решение моей проблемы,так держать.Рекомендую в сем.

  thumb Анатолий Гурин
  1/28/2021

  5 star review  Отличный опыт работы с компанией «ПИК»! Комфортный процесс и результат, который превзошел все ожидания. Спасибо! Рекомендую!

  thumb Igor Korneichuk
  1/05/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить команду ЮК ПИК за профессионализм и юридическую помощь в закрытии иппотечного кредита. Отдельное спасибо за поддержку и Егору и Николаю! Рекомендую услуги ЮК ПИК.

  thumb Lana Lana
  11/11/2020
 • 5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img