img ЧИ МОЖЛИВО ПРОДАТИ СВІЙ КРЕДИТ✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Як продати свій кредит

Деякі позичальники потрапляють у важкі ситуації, інші не хочуть розраховуватися. Користуватися кредитним майном можна досить довго, але, як говоритися, скільки мотузочці НЕ витися …. Переуступка права вимоги є найбільш вигідним способом позбутися кредиту, нехай навіть і позбутися кредитного майна. Дізнаємося, як продати кредит.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ПОЗБУТИСЯ КРЕДИТІВ

Продаж прав вимоги

Права вимоги по виданим кредитом – приватна власність кредитора. З ними можна чинити на власний розсуд – продавати, дарувати, обмінювати. Згоди позичальника на це не потрібно і кожен кредитор вільний діяти так, як вважає за потрібне. Схема продажу кредиту:

 • Знайти покупця на права вимоги.
 • Добровільно переоформити майно в якості застави іншої фінансової компанії.

Після виконання цих умов продавець отримує обумовлену суму, а процес стягнення боргу до нього більше не має відношення.

Питання про те, як продати кредит, вирішити можна. Покупцями боргів виступають колектори, які мають досвід стягнення позик. Правда, потрібно бути готовим, що поступитися доведеться багато. Права вимоги набувають зі знижкою від 20 до 80% і навіть більше, від номінальної суми боргу. Тому знайти покупця, який домовиться про викуп права вимоги у кредитора зі знижкою, досить складно.

ЧИТАТИ ЩЕ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Навіщо при продажу кредиту потрібна юридична допомога

Кредиторів не стільки цікавить, як продати кредит, скільки, як повернути позичені гроші. Юристи, які займаються проблемами збору боргів, допоможуть вирішити ці проблеми клієнтам. Якщо ж завдання саме продаж кредиту. Юридичні компанії порадять до кого звернутися і організують супровід угоди. Можливо вони самі запропонують викупити борг, на погоджених умовах.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img