img ЧИ МОЖНА ПРОДАТИ КВАРТИРУ, ЯКА БУЛА ВЗЯТА В ІПОТЕКУ✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Як продати квартиру, придбану з використанням іпотечного кредиту

Взагалі, іпотека це кредитування під заставу нерухомості, але на побутовому рівні під нею розуміється отримання кредиту на покупку житла, при якому саме це житло і є запорукою. На ринку іпотечного кредитування України спостерігається зростання числа проблемних кредитів. Причина цього в тому, що значна частина позик видавалася у валюті, курс якої зріс більш ніж в три рази з 2014 року. Крім того відбулося і зниження доходів українців. Постало питання про те, як продати квартиру взяту в іпотеку.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЩО ОЗНАЧАЄ ЗАЛИШИТИ В ЗАСТАВУ

Як діяти позичальнику, якщо він хоче продати закладену нерухомість

Слід розуміти, що позичальник не може самостійно розпоряджатися закладеним майном. На, що знаходиться в іпотеці житло накладено своєрідний арешт. Можливий продаж квартири після зняття арештів, тобто при погашенні кредиту, або свої дії потрібно попередньо узгоджувати з банком, який видав кредит на покупку житла.

Зазвичай банки йдуть на зустріч позичальникам і пропонують схему, по якій можна продати заставне житло. У будь-якому випадку, спочатку доводиться погасити кредит. Схеми можуть бути різними, одна з найбільш поширених – одночасно продається квартира і відбувається погашення кредиту. Тобто прямо при продажу з обумовленої суми вилучаються кредитні кошти і продавець отримує тільки залишок.

При несплаті обумовлених в кредитному договорі сум, все кредитори діють за однією схемою:

 • Надають психологічний пресинг – зв’язуються з позичальником і загрожують йому різними неприємностями. На порушення кримінального характеру кредитори зазвичай не йдуть, але нерви це псує серйозно.
 • Звертаються до суду з позовом про примусове стягнення боргу та отримують по ньому позитивне рішення.
 • Після цього квартиру продають з торгів. Іноді продати її відразу не виходить, тоді знижують ціну. Позичальник повинен розуміти, що якщо квартира буде продана за суму меншу, ніж борг, він ніяких грошей не отримає і залишиться повинен різницю між отриманою за житло сумою і розміром його заборгованості.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Якщо ця схема буде реалізована в повному обсязі, позичальник втратить не тільки житло, але і значну частину вкладених в нього коштів. Тому необхідно вести переговори з кредитором. Краще для ведення таких переговорів звернутися до юристів. Можливий викуп іпотечного кредиту зі значною знижкою, і юристи можуть в цьому допомогти.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img