img ВИКУПИТИ БОРГ ЗІ ЗНИЖКОЮ✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Як отримати знижку при покупці власного банківського кредиту

Позичальники, які зіткнулися зі складнощами при поверненні кредиту, шукають можливості знизити боргове навантаження. Одна з таких можливостей – викупити свій борг у банку і отримати при цьому значну знижку. Такий варіант, в юридичному полі України, можливий.

Криза 2014-го року сильно вдарила по банківській системі нашої країни. Інститути, які до кризи банки розділилися на дві категорії:

 1. Продовжують працювати (діючі).
 2. Розорилися і проходять процедуру ліквідації (ліквідовані).

Відповідь на питання: як викупити борг у банку, в значній мірі залежить від того, до якої категорії відноситься банк, який видав кредит. Схеми покупки боргу різні і ми розглянемо їх окремо.

ЧИТАТИ ЩЕ: СПИСАННЯ БОРГІВ ЗА КРЕДИТАМИ

Купівля прав вимоги по кредиту в чинному банку

Наявність портфеля проблемних кредитів вимагає від банків резервування під нього коштів. Крім того, такий портфель погіршує фінансові показники банку, установа ризикує залишитися без підтримки НБУ і навіть розоритися. Стягнення боргу в установленому законом порядку займає більше року і вимагає значних витрат. Тому банки розпродають свої «погані» кредити факторинговим компаніям або, як їх ще називають, колекторам. Знижки при цьому складають від 25 до 99% номіналу.

Через високі корупційних ризики, в Україні пряма покупка свого боргу у банку зі знижкою неможлива. Борг можна купити тільки у третіх осіб – колекторів. Компанії, які займаються такою діяльністю, на такі переговори йдуть, але поступаються неохоче. Тому, юридичні фірми, які захищають права боржників, набувають ліцензію на заняття факторингом і купують кредити клієнтів, на заздалегідь обумовлені з ними умовах. Є така ліцензія і у компанії ПІК.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Купівля прав вимоги по кредиту в ліквідованому банку

Викупити борг у банку, що знаходиться в стадії ліквідації може і сам позичальник. Права вимоги за кредитами, виданими збанкрутілими банками з 2018 року, продаються на голландських аукціонах. Торги таких аукціонів проходять зі зниженням ціни. Максимальна знижка може досягати 80% номіналу.

Купити кредит на аукціоні може кожен, в тому числі і позичальник на третю особу. Однак, для того, щоб гарантовано перемогти на аукціоні і при цьому заплатити мінімум грошей необхідний практичний досвід. Краще звернутися за допомогою до фахівців. У компанії ПІК такі фахівці є.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img