img Викупити свій борг у банку✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Як погасити кредит, викупивши його у банку

Наявність проблемних банківських кредитів – одна з ознак часу. Банки позбуваються від проблемної заборгованості перепродуючи її з дисконтом, частина банків ліквідується. Виникає питання про те, а чи не можна погасити борг на пільгових умовах. З’ясуємо, як викупити борг у банку.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВИКУП БОРГІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Два варіанти продажу банківських боргів

Варіант можливої покупки банківського боргу залежить від того, в якому банку було взято кредит:

 1. Що продовжує працювати.
 2. Розорився і знаходиться в стадії ліквідації.

У першому випадку, викупити борг у банку безпосередньо не можна, Тому, викуп таких боргів дозволений тільки компаніям, що мають ліцензію на факторинг (колекторську діяльність). Колектори купують борг зі знижкою від 20 до 80% його номінальної вартості, і в межах цієї знижки можуть робити поступки боржникові.

Якщо банк знаходиться в стадії ліквідації, вся його власність розпродається для покриття відповідальності перед вкладниками, кредиторами, державою і працівниками .. Знижки при таких торгах до 80% від номіналу. Участь в торгах по кредиту самого позичальника заборонено.

ПОДРОБНЕЕ СМОТРИТЕ ЗДЕСЬ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАИНЕ

Навіщо при викупі боргу потрібна допомога юристів

Викупити свій борг у банку і заощадити при цьому не так просто. Краще звернутися за допомогою в юридичні фірми, що спеціалізуються на питаннях кредитування. Якщо кредит видав діючий банк, в угоді з викупу боргу потрібно посередник, який має ліцензію на факторинг. Кращі компанії по захисту прав позичальників такі ліцензії придбали, і можуть діяти в його інтересах. Якщо банк кредитор ліквідується, для перемоги на голландському аукціоні потрібні навички і досвід. Потрібно не тільки перемогти, але і заплатити якомога менше.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img