img ВИКУПИТИ КРЕДИТ✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Викупити борг

⚠️ Іпотечний, автокредит, мікропозика – як погасити кредит

🆘🆘🆘 Цей матеріал про викуп кредитів самим боржником, про те, як це зробити правильно і хто в цьому може допомогти. Стаття буде велика і поділена на розділи в залежності від кредиту, вам буде запропоновано той чи інший спосіб врегулювання боргу. Читайте, приймайте рішення, ми можемо вам допомогти.

📑 ЧИТАТИ ЩЕ:

ВИКУП БОРГУ У БАНКУ УКРАЇНИ

Факторингові компанії, компанії, які видають кредити і займаються відповідно стягненням боргів. На українському ринку зараз можна виділити три типи компаній за типом їх діяльності:

◼️ стягнення іпотечних та автокредитів;

◼️ мікрокредитування і онлайн позики;

◼️ стягнення беззаставних і онлайн кредитів.

Плюс до всього, є традиційні банківські установи, які стягують самостійно або за допомогою тих самих фінансових компаній.

Якщо іпотечні кредити, банки і фінансові компанії стягують плюс-мінус у правовому полі, то інші не гребують відвертими погрозами і наданням психологічного тиску не тільки на боржника, але і на його оточення, і не тільки найближчим.

Не будемо більше описувати колекторів, скажемо тільки, що на сьогодні це величезний окремий прошарок компаній, що працюють на тлі ліквідації банків, їх банкрутства, так і на тлі тотальних неплатежів населення за короткостроковими позиками і картками банків.

⚠️ Викуп іпотечного кредиту

На сьогоднішній день основним критерієм вартості викупу іпотечного кредиту є ціна заставного майна. З другорядних, потрібно відзначити наявність перешкод для стягнення, таких, як валютний мораторій і прописані малолітні діти.

Залежно від компанії або банку, інші критерії з продажу кредиту змінюються несуттєво. Істотно вплинути на переговори і вартість в бік її зниження можна тільки грамотним юридичним захистом боржника.

Великий обсяг ринку проблемної іпотеки створив умови, коли рішенням проблеми боржника займається “знайомий” адвокат або юрист, ми не хочемо тут нікого образити або звинуватити, але зустрічаються адвокати, які поняття не мають про способи вирішення питання, і користуючись довірою боржника, не тільки не вирішують проблему, а погіршують її. Програв всі можливі суди і взявши чималу суму за послуги, залишають боржника наодинці з уже реальними проблемами.

Викуп іпотечного кредиту можливий, можливо не знадобиться і судовий процес.

Юридична компанія “ПІК” займається проблемними кредитами, ми зможемо розібратися і позбавити вас від кредиту назавжди.

📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:

АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

⚠️ Викуп автокредиту

Кредит на автомобіль, як багато хто думає, забезпечений лише самим транспортним засобом, є “розумники”, які скористалися відсутністю арешту на автомобіль в реєстрі, продали заставу. Так виникає не тільки борг по кредиту, але і кримінальна відповідальність. Борг по автокредиту забезпечений не тільки запорукою, а й усім майном боржника.

Основним критерієм оцінки вартості закриття автокредиту, на сьогодні, є залишок боргу і наявність у боржника додаткового майна. Стягнути квартиру боржника за наявності навіть залишку боргу, кредитор цілком може, тому факторів ризику тут досить багато і від кваліфікації юриста або адвоката багато що залежить. Варто відзначити, що наявність рішень суду на користь кредитора часто не скасовує дії кредитного договору, а лише задовольняє частину вимог кредитора, якщо інше не прописано в самому рішенні. Дивуватися тому, що після оплати вам ще нарахували борг, не варто.

Виявити всі обставини, які можуть призвести до зменшення вартості викупу або погашення автокредиту зі знижкою, головне завдання нашої компанії. Звертайтеся за юридичною допомогою. Будь-який кредитний договір і всі обставини з ним пов’язані можуть мати вирішальне значення при взаємодії боржника і кредитора.

⚠️ Викуп мікрокредиту або онлайн позики

Закрити свій борг за позикою зі знижкою можливо декількома способами:

◼️ погасити безпосередньо фінансової компанії зі списанням частини боргу;

◼️ викупити кредит у колекторів із залученням посередника.

Фінансові компанії намагаються максимально збільшити термін користування кредитом за рахунок пролонгації, і якщо ви будете оплачувати всі нараховані відсотки, то користуватися кредитом можна до нескінченності. Якщо у вас діючий кредит і немає прострочень, домовитися з кредитором про яке-небудь списання або пільгове погашення практично неможливо.

Що робити тим, хто потрапив у прострочення і як вийти з ситуації з найменшими фінансовими втратами? Не секрет, що колектора МФО, яке видало вам кредит, так і новий кредитор, діють однаково жорстко. Ми не будемо акцентувати увагу на способах стягнення заборгованості цими компаніями, скажімо що зіткнутися годі й з неприємними ситуаціями.

У цій ситуації не можна вирішити питання написанням листа, скарги і навіть ваші молитви не подіють на кредитора. Нашою компанією розроблено комплекс заходів по зменшенню, запобіганню тиску з боку кредитора на вас і ваших близьких. Процес не буде швидким, тому вам відразу потрібно набратися терпіння.

Якщо ваш кредит вже проданий колекторам, закрити кредит можна протягом 7 -10 днів за умови наявності у вас грошових коштів і згоди сторін за вартістю. Якщо ваш кредит не проданий, закрити кредит зі списанням частини боргу теж можна, але не всі компанії узгоджують такі погашення, залежить від кредитної компанії, але це швидше виняток з правил. Компанією “ПІК” створений цілий комплекс заходів щодо захисту боржників МФО, вам потрібно тільки укласти договір, для вирішення проблем з мікропозиками МФО.

⚠️ Про компанію

Рішення проблем за кредитними зобов’язаннями перед банками, фінансовими компаніями, колекторами завдання нашої юридичної компанії. Суди, виконавчі провадження, арешти і реєстри безпосередньо впливають на вартість закриття кредиту. Дії державних і приватних виконавців, колекторських агентств, їх правомірність, може істотно змінити умови погашення кредиту як в сторону кредитора, так і в бік боржника.

Не робіть помилок, не потрібно винаходити велосипед. Звертайтеся в кваліфіковані компанії для захисту своїх інтересів.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020

  5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020
 • 5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

  5 star review  Спасибо огромнок Компании "ПИК" за поддержку и решение финансовых вопросов с МФО. Хочу отметить работу юриста Алены, профессионализм которой помог в решении очень не простой ситуации, которая у меня сложилась. Спасибо и удачи Вам в Вашей непростой работе. Буду рекомендовать Вашу компанию своим близким.

  thumb Анжела Мукоид
  7/23/2020
 • 5 star review  спасибо большое юридическая компания Пик, очень помогли справиться с проблемой особенную благодарность хотелось бы выразить юристу Виктории и всему коллективу Компании,процветания и успехов Вам,очень хорошая компания, Виктории отдельное спасибо за проделанную роботу РЕКОМЕНДУЮ обращайтесь эти люди всегда помогут и подскажут как все сделать СПАСИБО БОЛЬШОЕ

  thumb Nikolai CHUIKO
  7/20/2020

  5 star review  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  5 star review  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  5 star review  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  5 star review  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  5 star review  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  5 star review  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020
 • 5 star review  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  5 star review  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img