Як зупинити виконавче провадження
Закриття виконавчого провадження в Україні можливо тільки при погашенні боргу, за рішенням суду або оскарживши рішення про стягнення боргу. Щоб отримати таке судове рішення, потрібно знайти і довести грубі порушення законодавства. Таке можливо, але трапляється рідко, і без допомоги юристів позичальникові не обійтися. Борги доводиться платити завжди, але знизити збиток, що наноситься погашенням проблемного кредиту, можна. З’ясуємо, як цього домогтися.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ЗУПИНИТИ ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ
Як кредитори стягують борги за рішенням суду
Залишимо за рамками статті про початковий період стягнення боргу, коли кредитори особисто або через колекторів залякують позичальника, прагнучи примусити його до вишукування коштів. Перейдемо відразу до періоду, коли борг стягується в установленому законом порядку, після рішення суду і в рамках виконавчого провадження:
- Протягом 3-х днів, виконавець відкриває виконавче провадження. Одночасно з відкриттям провадження, дані позичальника виявляються в Єдиному реєстрі боржників України. З цього моменту, відчужувати будь-яке майно неможливо.
- Боржника про відкриття провадження сповіщають письмово за адресою його реєстрації. Примусове стягнення боргу починається відразу після відкриття провадження. На проблемного позичальника покладається ще й оплата виконавчого збору. Збір становить 10% від суми боргу.
- Далі виконавець арештовує все майно боржника і починає задоволення вимог кредитора за його рахунок. Спочатку вилучаються гроші, потім рухоме, а потім і нерухоме майно.
- Виручені кошти йдуть на погашення вимог кредитора і сплату виконавчого збору. Можливий варіант, при якому позичальник втратить майна і залишиться належним.
ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЗУПИНИТИ ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ
Що робити неплатоспроможному позичальнику
Найкраще звертатися за юридичною допомогою, відразу після того, як у вас виникли проблеми. Юристи можуть запропонувати варіанти виходу з ситуації і максимально відстрочити виконання судового рішення про стягнення боргу. Юристи компаній, що захищають права позичальників, підкажуть, як зупинити виконавче провадження і запропонують варіанти виходу з проблемної ситуації. Такі можливості є. Зокрема, можна зняти арешт за виконавчим провадженням з частини майна, продати його за ринковою ціною і розрахуватися з боргом.
Головною проблемою неспроможних боржників є вилучення майна. Коли людина позбавляється єдиного житла або машини, на якій вона заробляє, говорити про розрахунок складно. Тому вилучення майна потрібно відкласти на якомога більш тривалий термін. Юридичні хитрощі здатні відтягнути конфіскацію майна на роки. За цей термін з’явиться можливість збільшити доходи або переконати кредитора погасити кредит на пільгових умовах.
📲🎓✍ Як зупинити виконавче провадження? Закриття виконавчого провадження в Україні. Юридична компанія “ПІК”. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.
🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ
📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС
📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ
📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ
📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ
📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО
✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.
✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:
- Списанню боргу за кредитом
- Захист від колекторів і фінансових компаній
- Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
- Виконавчим і судовим провадженням
Та інших питань
➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01